reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Na poczatku
Doticzka, Netka i AsiaiPiotr OGROMNIASTE GRATULACJE


Dada...ciesze sie ze u Ciebie dobrze



ja tez chce tak szybko urodzic. Ninke tez rodzilam przez 3 godziny, a jak mialam skurcze parte to Ninka po 15 min byla na swiecie..oby teraz tez tak bylo



co do diety, ja uwazam ze na poczatku rzeba uwazac, nie wiemy jak dzieci beda reagowac. co do grzybow one sa ciezko strawne wiec bym z tym bardzo uwazala dziewczyny. na poczatku rosolek i gotowany kurczaczek a po miesiacu powoli wprowadzac pokarmy.

ja cchialabym po swietach urodzic zeby nie miec diety, ale znajac moje szczeszcie...



Ewa...co do tej wanienki, ktora umiescilas na watku "dla dzidziusia" okbaby-mam pytanko czy ty ja kupilas i jesli tak to czy odbieralas osobiscie?



ja na razie nie mam skurczy, wczesniej mialam takie delikatne ale juz jest oki i na razie nic nie ma. jutro mam wizyte,nie moge sie doczekac. jestem ciekawa co lekarz powie i jak tam szyjka, najbardziej jestem ciekawa jak najbardziej prawdopodobny jest termin porodu, ale tak naprawde z tym to nic nie wiadomo. Wczoraj odebralam wyniki moczu i widze poprawe, to mnie ucieszylo
 
Ok. Juz po podwieczorku, kuracji SPA (kąpiele, masaże, przebieranki) i kolacji ;-)
Czas kolacji mamuski teraz.
I w międzyczasie dodaje linka do kilku zdjęć Szymonowych w Babyboomowej galerii.
Mamuska trochę niekorzystnie wygląda, ale kto wygląda dobrze po porodzie :-)

Mam nadzieję, że dobrze wkleje linka i zadziała

https://www.babyboom.pl/galerie/thumbnails.php?album=509


Pewnie z biegiem czasu zdjęć będzie przybywało.
Miłego oglądania.
 
Boże Dada ja to sie w Tym Twoim Szymku chyba zakochałam...:tak:;-)
Śliczny, słodki mały rozbójnik, a ostatnia fotka "ja wam pokażę" normalnie mnie powaliła na łopatki...:-D Szymus jest Kochany:tak:


Dziewczyny bo wy tu piszecie o skurczach i innych różnych objawach zbliżającego sie porodu, a ja niemam nic z tego... ani jednej rzeczy:no:
Ani mi brzuch nie opadł, nawet minimalnie, żadnej siary, ani śladu czopa, jeszcze ani jednego skórcza (który by sie choć raz powtórzył)... no ja niewim co o tym myśłeć...:confused:
Czy to dlatego że termin mam na 22grudnia więc jeszcze 3 tygodnie, czy niewiem...
Zaczynam sie troszeczke martwić, bo naprawde czuje sie jak bym była może w 7 miesiącu ciąży, a moje łożysko jest podobno naprawde nieciekawe...:-(
Niewiem czy ja shizuje czy może tak być że niemam objawów?????
 
Dziewczyny bo wy tu piszecie o skurczach i innych różnych objawach zbliżającego sie porodu, a ja niemam nic z tego... ani jednej rzeczy:no:
Ani mi brzuch nie opadł, nawet minimalnie, żadnej siary, ani śladu czopa, jeszcze ani jednego skórcza (który by sie choć raz powtórzył)... no ja niewim co o tym myśłeć...:confused:
Czy to dlatego że termin mam na 22grudnia więc jeszcze 3 tygodnie, czy niewiem...
Zaczynam sie troszeczke martwić, bo naprawde czuje sie jak bym była może w 7 miesiącu ciąży, a moje łożysko jest podobno naprawde nieciekawe...:-(
Niewiem czy ja shizuje czy może tak być że niemam objawów?????

Ataata spokojnie, jeszcze masz dużo czasu przecież. A pewnie wiesz, że z objawami to różnie jest i nie warto do końca się ze sobą porównywać. U mnie też cisza...
Wszystko w swoim czasie kochana! ;-) Pewnie lekarz Ci o tym mówił. Nie denerwuj się.
 
Dada dziekuje za fotki :tak: Szymus wyglada przeslicznie :-)
mi najbardziej spodobala sie fotka gdzie maluszek lezy na Twojej piersi, naprawde slodziutkie :tak:

Ataata tak jak mowi Ewa nie martw sie o nic :-) jedna z nas ma objawy inna nie :sorry2: wiem ze to dziwne ale tak to juz jest z nami kobietami ;-)

Ja zmykam bo moj maz juz narzeka ze caly dzien przed komputerem i jeszcze wieczorem :cool: faceci ;-)

Spijcie dobrze mamuski i dzidziusie :-)
 
reklama
Ataata ja tez nic u siebie nie obserwuje a przy pierwszym dziecku nie mialam nic co zwiastowaloby zblizajacy sie porod.Poprostu w koncu poczulam skurcze inne od wszystkich , najpierw bardzo slabe co pol godziny potem staly sie dopiero wyrazniejsze i czestsze, nic zupelnie wczesniej sie nie dzialo:no:;-)
Ide jesc pizze a potem musze malego Szymcia koniecznie zobaczyc:tak:
 
Do góry