reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

dziewczyny zamierzam wynając domek nad morzem pod koniec lipca na jakies 10 dni, moze macie jakies sprawdzone miejsca, tak zeby było ok pod względem dzieci tzn zeby był plac zabaw i nie za daleko na plaże;-)
może dota albo aneczka macie jakies znajome miejsca godne polecenia?


no i jeszcze jedno pytanie czy ktos z was nie planuje wakacji nad morzem??? bo tak sobie pomyslałam ze mozna byłoby to jakoś zgrac, zawsze w więcej osób jest weselej:-)
 
reklama
Viki my jedziemy nad morze jak co roku ale najprawdopodobniej w sierpniu bo wtedy mniej ludzi jest:tak::tak::tak: No i pewnie jak zwykle pojedziemy do Gdańska Sobieszewa.
 
Dada brawo dla Szymonka!!!
A i mam pytanko apropo żłobka.. gdzie dajesz małego do żłobka?? Bo w wiekszości przyjmują od 6 miesiąca podobno??

Kurcze a ja juz mam dosc tego nocnego wstawania:wściekła/y: Dzis maly wstal o 24tej potem o 3ciej , o 5tej i o 6,30 i koniec spania:dry::no:
.
Aneczko u mnie dzis było identycznie:wściekła/y: a najgorsze to to, że jak chce ją ocyganic smoczkiem to sie małpka wybudza i zaczyna płakać i musze na biegu mleko robić:baffled:
A no i Weronczka Ci juz odpisała, to jest Humana 1 plus, tyle że Daria dostała po niej zatwardzenia i bidula sie wyrobic nie mogła, stękała pół dnia i płakała przy tym, a wyrobiła malutką kuleczke jak kamień:wściekła/y:

Hehe to widze że Krakowianki jeżdżą czołgami:-D:-p:-D

A ja własnie sprzedałam na Allegro tą niewypałową karuzele z miśkami:-D
 
Viki my tez wybieramy się nad morze w tym roku...chciałam raczej w takie miejsce nie będące jakimś przeludnionym kurortem, ale blisko jakiegoś więszego miasta. I mam na oku Jantar koło Gdańska, nigdy tam nie byliśmy i jedziemy w ciemno.

My też planujemy zostawić Wiktora z moją mamą, no niestety wiem że jest skłonna do ropuszczania dzieci, ale wolę mamę niż żłobek

Wiktor dizsiaj zbudził się o 4 a potem o 7 i koniec, ale o 9 już zasypiał spowrotem, położyliśmy się razem do łóżka i przy cycusiu przespał ze mna do 13. Pewnie nie bedzie spał w nocy, ale jakis taki humor przybity mam że pozwoliłam sobie na wielkie lenistwo.
 
Viki z tym wynajmem to nie za bardzo Ci pomogę...mieszkając w Gdańsku nie wynajmowaliśmy nic na wakacje...Mogę Ci tylko powiedzieć, że do Sobieszewa warto pojechać, min. dlatego, że jest tam czysta plaża. Jako jedna z nielicznych otrzymała wyróżnienie pod względem czystości:tak:

Jak coś znajdziesz na Internecie, to mój mąż może podjechać i zobaczyć-sprawdzic czy warto...co i jak, itp.:tak::tak::-)Tak więc szukaj na necie a potam daj nam info i my sprawdzimy:-)

A spotkanie jak najbardziej. W tym roku wyjeżdzamy na poczatku lipca na wakacje...Tak więc od połowy lipca i cały sierpień będę już w Trójmieście;-)
 
Viki my wynajmujemy domek u znajomej pani. Stoi on na malutkim kempingo na terenie którego jest pięć domków. Do morza jest 1200m ale drogą przez las.
 
O jejku aż nabrałam ochoty na spotkanie w Sobieszewie....maluchy bawiące się na plaży, mamusie plotkujące obok...;-)
 
reklama
Magdalenka nie jedźcie do Jantaru. To jest dziura zabita dechami. Byłam tam w zeszłym roku. Totalnie nic tam nie ma. Jeżeli chcesz do małego miasteczka blisko dużego miasta to Sobieszewoto jest to. Bo niby to jest dzielnica Gdańska a tak naprawdę to mała mieścinka na wyspie około 14 km od centrum Gdańska:tak::tak::tak:
 
Do góry