reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

jutrzenka, viki no i alexia zobaczycie Karma was dopadnie za to wszystko!! :-D
przeciez jutrzenka jak mnie obgadywalas razem z viki i alex to swiadczy tylko o was :-D chociaz z viki to ja bym miala inny temat ;-) a no i z frywolna tezzz ale z toba jutrzenka to tylko o sobie :-D
pierwszy dzien w szkole dzis...ciezkie chwile...
 
reklama
kal.aga ja jestem ale boje sie odezwac :-D wieszz boje sie jutrzenki zaraz na mnie napadnie...
a tak bez agresji to malo kto sie odzywa :-D
 
hejka

Stefanka a ja myslalam ze Ty sie niczego nie boisz, jednak zawsze potrafisz mnie zaskoczyc.

ja sie mniej odzywam bo wrocilam do pracy po zwolnieniu wiec mi sie skumulowala robota

a wczoraj to poszlam spac przed 22 :-D:-D

witaj Frywolna Alex :-D:-D:-D

Pryzy, Aga wiecie dziewczyna wiosna w duszy gra napewno :-D

oglądacie emke ??
 
ja wlasnie ogladalam koniec emki ale nie wiem to sa nowe odcinki czy stare ?? bo juz sie zgubilam :(
 
dzień dobry

popijam sobie karmi i się kręcę po domu... ;P
gotuję obiad,dla nas gulasz dla młodego barszcz i ryż
wczoraj zaniosłam mu rosołek z makaronem i mięsko...a pani potem mówiła że był bardzo smutny bo dzieci jadły zupę...i spaghetti a on nie miał...drugiego dania...
wpadłam na pomysł że pospisuję sobie jadłospis i będę robiła mu w miarę możliwości podobne jedzonko do tego które dzieciaki w danym dniu dostaną.
może tak mu choć to ułatwię...????
dlatego dziś dostaje barszczyk z makaronem i na drugie ryż z indykiem w sosie.

młoda śpi w nocy miała stan podgorączkowy....37.5* dziś coś marudna jest trochę jej gilon leci...

wczoraj byliśmy na zakupach-chciałam młodym buty kupić
ale tylko Kuba dostał-kupiłam mu sandałki.
a dla młodej to nie wiem???-bo większość jest takich z odkrytymi palcami...a ja bym chciała z tym paseczkiem na środku bo jak zacznie mi latać latem to sobie palce pokanceruje.

miłego dnia mamcie.
 
hej
a ja właśnie kończę pracę i jestem zryta jak koń po westernie i jadę do rossmana na promocję zupek dla niemowląt bo mi się nie chce gotować samej;-):-D a co:cool2:

a mnie emka zaczyna nudzić na okrągło to samo
ciekawe jak pozbędą się Hanki z serialu:confused:
 
reklama
Hej hej.... i ja sie witam w ten ponury dzionek....;-)

U nas stara bida....

Kasia- oj Ty oj Ty.... jak to tak mozna juz od bladego switu tak loic!!! :szok: Stefanka, to rozumiem, ale Ty???? :szok::-D:-D;-)

Aga- nie wiem jak ja usmierca, ale mozemy sie pobawiac w zgadywanie.... Ja obstawiam, ze pojdzie na akupunkture i zostanie ukluta zatruta igla....:tak::tak:

Wpisujcie swoje typy, he heh....:-)



Acha, i czy moze ktos mi powiedziec, kto odpadl w x factor, bo nie moge nigdzie znalezc.....:dry:
 
Do góry