reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

i jeszcze jaaaaaaaaaaa;-);-);-)

Iwonka nasza kochana wszystkiego najlepszego i abysmy się spotkały jak najszybciej
( tzn. Ty tez mozesz byc ale R R R musi byc:-p)
Wypije za Ciebie zdrowko i za Was ciotki tez:tak:;-)

uciekam na filma...nareczka,cmok! cmok! cmok!;-):cool2:
 
reklama
no to ja też już uciekam...
cat1.gif

dobrej nocki mamuśki-niech Wam się przyśni coś miłego!!!!
 
Asia no Ty to wiesz ale ja też nie wiedziałam że to tyle stopni jest :-);-) dasz radę... mądra kobietka z Ciebie ;-)

Kasiamaj... Ładnie Twojej siostrze w krótszych włoskach :-) zaglądnęłam sobie na bloga... ;-):-) może i ty się skusisz na wizytę u fryzjera na zmianę... będzie po problemie... :-)

Częstuj się hihi...

Sylwunia... jeszcze troszkę Ci zostało i Oliwka będzie z wami :-)

ooo i pouciekały... :-( paa...
 
heloł

wreszcie dotarłam do kompa
miałam ciężki dzień, Łukasz się znowu przeziębił i ma okropny katar:-(a mieliśmy iśc w czwartek na szczepienie i pewnie znowu będa nici:no:
weroniczka- współczuje ci, nieciekawy dzień miałaś, może niedziela będzie lepsza:sorry2:
sylwia- :-D:-D:-D oj chciałabym sie przykleić do kanapy tak chociaż na 2 godzinki:-D:-D:-D
asia- trzymam kciuki, żeby lekko i przyjemnie poszło ci pisanie:tak::tak: ja włśnie skończyłam pracę dyplomowa mojego szwagra- miesiąc pisania- ładny wynik no nie?
jutrzenko - iwonko- ja tez dołączam się do życzeń :-)
kasiamaj- a może jakas zmian koloru:sorry2:

no i chyba tyle ze mnie dla niewymienionych buziaki
ide spać, bo to może być cięzka noc....:szok:
 
ooo pierwsza :-):-)

hehe i nie wrocilam wczoraj no bo wiecie .... masazyk i te sprawy :-):-):-)

Dotka o jestes bo juz myslalam ze na castingi do mam talent poszlas bo Cie nie bylo a slyszalam ze castingi w Gdansku :-p:-p

zaraz uciekamy na obiadek do lokalu jak kuba wstanie a potem na 16 na drugie urodziny R chrzesnicy.

bede wieczorkiem paaaaa
 
ooo druga:)
IWONKO wszystkiego naj naj

a mnie wczoraj nie było bo pracowałam

a potem tak o 19 bawilismy sie w 3 i mała tak sie cieszyła i biegała i raptownie siup uderzyła lewa strona głowki o sciana a raczej poleciała głowa na sciane i w płacz niesamowity ja ja szybko na rece a to przekrecila oczami 3 razy i straciła przytomnosc .......ja ja szybko zaczełam trzasac i klepac a T krzyczał a raczej sie wydzierał i po niecalej min sie ockneła :( i zaczeła płakac ale jeszcze była na pół nieprzytomna:( i pojechalismy na izbe przyjec do szpitala i juz sie troszke rozruszała i doktorka zbadała i powiedziała zeby obserwowac i ze nic sie nie stało zeby obserwowac
jeny dziewczyny pierwszy raz cos takiego sie nam przytrafiło i to nie pierwszy raz sie uderzyła , tak sie wystraszyłam T to az zbladł myslałam ze sam zaraz padnie i krzyczał"oliwia" a ta nic a potem to sie popłakał ( niejest skory do płaczu )i jak wrócilismy to dalej przezywał a ja to dopiero pozniej zaczełam tak jakos to widziec bo jakos byłam opanowana :(
nikomu nie zycze takiego czy podobnego przezycia VIKI teraz wiem co przeszłas :(
a dzis juz wporzadku a ja pisze do was i rycze :(
a ch nie smece spadam sie poprzytulac do T bo mała spi a niedługo gosci bedziemy miec:)
buziaczki dla was
 
dzień dobry dziewczynki-o właściwie to już dobry wieczór!!!
mój szkodnik już /śpi!!!! już od pół godz.
w dzień nie zmrużył oka-nic a nic....tak jakoś mu się nie chciało!!!!
a teraz odpadł już na przebieraku.
była u mnie sąsiadka i zamówiliśmy Kubie kosiarkę na dzień dziecka.
mieliśmy też gości-byliśmy na spacerku.
i tak nam dzień minął.................

Paula-też tak uważam że jej ładnie...-dobrze że ścięła -bo miała bardzo zniszczone od ciągłego prostowania...ja osobiście myślałam o pasemkach....-ale się zastanawiam.(mam gdzieś fotkę jak mam coś kolorowego na głowie)
Aga-na różowe.....:-D:-p-myślę nad tym............o może tak jak miała Jadzka z YCD???
Jutrzenko-a ..to milusio miałaś :tak::tak::tak::-D:-p
Elcia-:szok::szok::szok::szok: współczuję!!!!-wiem co przeszliście....ja już kilka razy myślałam że straciłam Kubusia....straszne to jest-jak trzymasz na rękach dziecko które nie wiesz czy zaraz zacznie oddychać....czy nie???i tak tylko wisi na rękach bez oznak życia...!!!nie życzę nikomu-przechodzić coś takiego!!!!-ja to zaraz wpadałam w panikę-choć wiedziałam że muszę go ratować i być trzeźwa umysłowo!!!-żeby mu pomóc.
powiedz mi czy robili Oliwce prześwietlenie głowy???czy tylko babka obserwowała????i puścili was do domu???
u nas jak Kuba się walnął głową (potylicą) o podłogę i pojechałam z nim do szpitala...to też kazali obserwować i zrobili mu RTG głowy-czy peknięcia czaszki nie ma...
pisz proszę jak ma się Oliwka-i czy wszystko już dobrze????bidulka!!!
Viki-i jak po wielkim ucztowaniu???jak Damiano komunista sie ma ;-)
 
reklama
Do góry