reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

no miodowy albo ciepły szary :confused: boję się tylko żeby nie było za ciemno :baffled:
no pora rozprostować kości! księżniczka wstała... prawie 3,5 godziny spania :szok:

do sklikania! :-)
 
reklama
Ech...i pies poszedł spac....zrobiłam mu foteczke....hihi;-)
takie to słodkie i kochane stworzonko:-)

A! i jeszcze dopisze....dzisiajaKrzysio tak meczył Frodusia....boze az mi go było szkoda....wkładał mu patyczki higien. na siłe do uszu i krzyczał głosno do niego : beebeee uderzajac go przy tym po mordce....
 
Ostatnia edycja:
hej laseczki!!!
witam nowe koleżanki!!!
Masakra nie wiem kiedy was nadrobię tyle naskrobałyście:tak::-D
gorączka maleje a noski nasze wyglądają jak marchewka bałwanka:-D:-D
Ksawka jeszcze kaszle ale najwięcej ja śpi..
dotak super foteczka psiaczka:tak::-D
i dla wszystkich dziewczynek miłego dnia!!!
 
my już dawno po obiadku i drzemce-tzn.Kuba spał my oglądalismy filmik :tak: idziemy na kolacyjkę ja nadal to samo-rewolucja w brzuchu!!!:wściekła/y::zawstydzona/y::crazy:
zdrówka Joanno.
Dota-nasz rufi też przechodzi takiego typu katusze-biedne psiaki :szok:
 
dzien dobry:)
glowa szybko przestala bolec bo mala tak sie rozplaKALA WCZORAJ O 21 ZE NIE MOGLAM JEJ uspokoic i tak plakala do 24 i potem sie obudzila i nie chciala spac i nie byly to zeby ani brzusio tylko kturas me.... ja uroczyla ...........a dzis spoko jest marudna i histerie sie jej wlanczaja no ale jest tatus jej wiec musi mu pokazac kto tu rzadzi hihihihih
a my dzis skoczylismy do mojej mamy i tam obiadek zjedlismy i faworki były hihihi i niedawno przyjechalismy
WITAM NOWE KOLEZANKI :)
 
reklama
Do góry