reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

nie chce mi sie edytowac.....:sorry2: Mój Dziubek śpi dalej...wstał,popatrzył....i połozył sie dalej;-)
 
reklama
tak,tak...zobaczył, ze są nudy to wolał dalej pospac i przeniesć się do kolorowej i wesołej krainy snu-....ech....;-)
 
Paula-z jednej strony to Ci zazdroszczę -jak dziecko od małego się odstawi z różnych powodów to lepiej bo tak za tym cycem nie tęskni-a teraz ja mam przechlapane.np.jak jestesmy w mieście na zakupach a ten zacznie mnie tak przy ludziach ciągać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::dry: zabieramy niekapek-ale nie zawsze go chce :crazy::no:
 
nadal nie mogę zmienić zębowego suwaczka-Kuba juz ma pełną buzkę ząbków a na suwaku zdaje się 10-tka dopiero :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

mój rozrabiaka poszedł tacie głowę zawracać-stoi przy oknie balkonowym i patrzy jak śnieg pada i robi aaaapffffuuuu aaappfffuuu.........:-D:-D:-D:-D i i nosi moją suszarke do włosów -o i drzwi zamknął żebym już go nie podglądała co kombinuje :szok::happy:-ten to ma pomysły......
 
fajnie:-)łobuziak mały;-)a z tym suwaczkiem to nie wiem...moze cos sie zacieło,moze potem sie uda....:-)
 
kopiuję to mi wyskakuje że coś za duże....:confused:
Kuba przyszedł z moimi majtkami :szok::-p -rewizję z szufladzie mamie robi stoi z nimi i mmmmmm woła -chyba mam je założyć :dry::confused:-ale tłumaczę mu że juz mam na tyłku... :tak: -poszedł i znów zamknął drzwi :-D:-)
 
reklama
6.bmp
Lekarz pokłócił się strasznie przy śniadaniu z żoną:
• Ty też nie jesteś taka dobra w łóżku! - wykrzyczał i wybiegł do pracy.
Później tego ranka stwierdza, że powinien to naprawić i dzwoni do domu:
• Czemu tak długo nie odbierałaś?
• Byłam w łóżku.
• Co robisz tak późno w łóżku?
• Zasięgam drugiej opinii
:-):-):-)

Chyba muszę coś moim chłopom :happy: na obiad zrobić-bo ja dziś nic nie jem!!! coś mnie strasznie męczy-za jakie to grzechy :confused::confused::confused::confused: -byłam grzeczniutka :tak:
 
Do góry