reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Viki ja juz dawno w kinie nie bylam wiec nie pomoge. Ostatnio to przed zajsciem w ciązę. A co tam fajnego w przedpokoju zrobiłas?

Tosiaczek witaj

Madzia trzymaj sie

Joanna ja woogle nie znosze jezdzic komunikcja miejsca. Wszedzie jezdzimy samochem (pociageim to juz kilka lat nie jechalam) i jakos sie przyzwyczailam. A sama autem sie do Warszawy boje bo tam na chama wszyscy jeżdżą.

Co to wstawania rano to moj to normalnie jest zlosliwy. Z reguły wstaje tak ok 6:30-6:40. Ale w weekend to wstal o 6 :crazy::crazy:. Dzis jak ja jechalam z nim rano po moja mama bo R do Bydgoszczy pojechal sluzbowo to wtal 7:10 i wszystko szybko musialam robic (nakarmic go, ubrac) i jechac po babcie. Eh moj maly zlośliwiec :-D:-D:-D:-D.

Pozdrawiaam wszystkie kochane grudniaczki i mamusie:tak::tak::tak:
 
Witam się

Ja już ochłonęłam po egzaminie ;-) ogólnie byłam w wielkim szoku że mi się udało bo z reguły oblewają ludzi były na egzaminie osoby które 7 raz podchodziły więc nie spodziewałam się takiego zakończenia :tak: ale jestem z siebie dumna że mam już prawie prawko w kieszeni po odbiór prawka za 10 dni idę

Madzia i Sebe też chorzy ale madzi po 4 dniach już jest dobrze a Sebek pokszluje mi :dry: Za to Roksana puki co zdrowa i chodzi do przedszkola :-D

Witam nową kolezankę
 
JUTRZENKO co ty 4 posty takie same pusciłas:-D:-D:-D:-D:-D
a powiedzcie mi jak jedza wasze maluszki wiem ze to juz było no ale cóz i jak spia
moja tak : spi od 9 wieczorem do 1-2 pobutka na jedzonko i spi do 5-6 i jedzonko (cycus ) potem spi do 7,30-8 i znowu cycus
-9-10 kanapka ( chleb pszenny kwadratowy -1 kromke )+spanko
-11 cycus
-12 deserek ze słoiczka +6 duzych pałek (chrupek kukurydzianych) lub banan -inny owoc
-13,30-14 obiadek (albo ze słoczka albo mamusi)+cycus+spanko
-16-17 cycus +2 kanapki (moze wystapic malutka 20 minutowa drzemka o 17 )
-18 troche obiadku od mamusi
-19 -19,30 kaszka bezmleczna gesta podawana łyzeczka 140 ml
-20,30 kapiel 2 cycuszki i spanie
 
Hej dziewczynki.
Ale mi dzis słabo i niedobrze:-:)-:)-(

Ela U mnie z jedzeniem i spaniem jest tak:
7.15- 120 ml mleka
9.00 kromka chleba z masłem szyneczką i pomidorem( czasem zamiast tego biały ser z pomidorem) potem sen 45min do 1,5 godz.
11.10 120ml mleka
14.00 owoc ( czasem jogurt lub biały ser z owocami) potem 40 min. snu
16.00 obiad
18.45 zupa mleczna ( płatki owsiane, kluski lane, zacierka, grysik itp.)
19.00 sen do 6 czasem 7.
 
Anetka serdecznie gratuluje bo wczesniej jakos mi to umknęło. Zdrówka dla maluszkow.

Elcia zawiesilo mi sie forum i kilka razy wcikalam i nic. Myslalam ze mi wcielo posta a teraz zagladam i 4 razy :wściekła/y::wściekła/y:. Ale juz usunelam.

Elcia mi to trudno powiedziec bo w dzien mnie nie ma, ale jak jestem w weekend to jest mniej wiecej tak:
przed 7 - 180 mleka z dodatkiem 2 lyzeczek kaszki ryzowej malinowej (dla zagęszczenia)
ok 10-11 ok 150 mlecznej owsianki lyzeczka lub 180 mleka jak nas nie maw domu.
ok 13-14 obiadek ze sloiczka lub domowy
ok 17 - 180 mleka jak poza domem lub 150 kaszki mleczno-pszennej z banaami mielonymi sucharkami lyzeczka.
po 20 - 180 ml mleka z dodaatkiem 3-4 lyzeczek kleiku ryzowego dla zageszczenia (z butelki)

Czasem to troszke inaczej wyglada bo maly jak zje malo na obiad to juz je mleka ok 15 i potem mu daje kaszke lyzeczka jak wroce.
Do tego w miedzyczasie chrupki kukurydziane i deserek lub owoce swieze (zalezy czy mam akurat w domu) oraz soczek do picia.

A jak jest z bacia to podobno jest tak
przed 7 ja mu daje mleko 180 z kaszka
ok 10-11 mleko ale podobno malo pije (tak mowi moja mama) czyli ok 120 :-D:-D
ok 13-14 obiadek i tez wg babci je malo :-D:-D
i potem jak ja wracam to mu daje kaszke to z sucharkami (narazie taka bo akurat mam a potem kupie inny smak dla odmiany)
i po kąpieli znowu 180 z kleikiem ryzowym przez smoczek.

Co do spania to nie wiem jak w dzien ale jak wracam po 16 to juz nie spi do kapania chyba ze na spacerze (ale rzadko) lub w samochodzie jak gdzies pojade i wracamy to padnie).

A z czym dajesz ta kanapke?? Ja jakos nie dawalam takich rzeczy, troche sie boje takie rzeczy wprowadzac bo nie wiem czy juz mozna.
 
JUTRZENKO kanapke daje z wedlinka -poledwice sopocka albo szynke tylko miekka bo ciezko jej przezuc
albo z serkiem topionym
albo z masełkiem i do tego parówa i to taka zwykła niie zadna berlinka czy co bo berlinek nie jada nie smakowały jej a ta dałam to potrafi cała taka gruba zjesc taka jak serdelek :tak::tak::tak::tak::tak:
ja na poczatku tez sie bałam ale u nas jest tak ze ona płacze jak ja jem albo jak jemy obiad i zaczełam dawac jej na spróbunek i było wszystko ok
moze spróbuj cos mu nowego podac :tak::tak::tak::tak::tak: widziałam kiedys na zdjeciu ze dałas mu bułke zwykła to prawie to samo :tak::tak::tak::tak::tak:
uwazam ze dzieci sa juz taki duze ze mozemy im dawac po troszeczku tego co my jemy ale to jest tylko moje zdanie i nikogo do niczego nie zmuszam :tak::tak::tak::tak:
ufffff ale sie nagadałam hihihih:-D:-D:-D:-D:-D
 
U nas jest tak:

8 - 210 ml mleka zagęszczonego kaszką malinową (4 miarki od mleka)
11-12 obiadek gotowany przez najkochańszą na świecie mamusię czyli mnie (wychodzi coś ok. 250ml) ;-):-p
14- 210 ml mleka zagęszczonego kaszką wieloowocową (4 miarki od mleka)
17 - deserek jakieś 200 gram
20 - kaszka ryżowa gęsta, że aż łyżka staje ;-)
23 - 210 ml mleka zagęszczonego kaszką bananową (4 miarki od mleka)

Po każdym posiłku jakieś 60 ml soku do popicia ;-) A ze spaniem to jest różnie, więc nie piszę ;-)
 
jedzenie Pablusia

8 - 150 ml mleka
11 -jogurt z owocami lub owsianka
13 obiadek mniej wiecej ilość z duzego słoiczka(albo kupny albo to co my jemy)
16.30 - 150 mleka
19.20 - 240 mlecznej kaszki manny bobovity z butelki
24 - 150 mleka

w miedzyczasie duza butelka soku bobofrut, biszkopty albo flipsy

spanie Pablusia
9-9.30/10
14 - 14.30/15.30 max
19.30 -24
24-7
 
reklama
Do góry