reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Witam! alex ja od 2 lat i dobrze mi sie mieszka :)
STO
LAT DLA KUBUSIA I PABLO :)
my wczoraj kupilismy Gajutkowi taki fajny dresik barddzzo mi sie podoba :) i ogolnie troche ubran dla nas bo przeciez obnizki cen :) nie sylwia?? hehheh
 
reklama
Witam się po tygodniowej nieobecności.


Na początek wszystkiego najlepszego dla solenizantów zeszłotygodniowych no i dzisiejszych:tak::tak:


Ja po wyjeździe mam mieszane odczucia. Kuzynka z którą byłam jest pediatrą stażystą i ciągle podejrzewała jakieś patologie rozwojowe u małego. No ale wieczorem jhak już chłopcy spali to była tą moją fantastyczną kuzynką spezd lat:confused::confused::confused:

A ja dziś jadę z sisotrą na wielkie zakupy przed :tak::tak::tak:weselne. Mam nadziję że uda mi się coś zakupić:tak::tak::tak:

Dziewczyny mam pytania czy któraś z Was daje dzieciątku mleko bebilon ( to takie w pudełu kartonowym z niebieską pokrywką z miejscem na łyżeczkę)?? Pytam bo w tym pudełku świetnie się przechowuje i przewozi moją humankę i chętnie bym ze dwa takie nawet zdobyła. To które teraz mam juz mi się rozwaliło:confused::dry::sorry2:
 
Dzień doberek
Wszystkiego dobrego dla Kubulka i Pawełka.
Nie dośc że ostatnio jakoś Was zaniedbałam, to jak wreszcie mogę cośkolwiek do Was napisac to brakuje mi weny twórczej. Katastrofa.
Zaraz po przyjeździe ze słowacji idę na zabieg. Trochę mam dygusa ale dlatego że to będzie pierwsza nocka jak moje chłopaki zostaną same. Ogólnie to u nas wszystko oki. Przed chwilką wróciłam z Alexem od lekarza. Byliśmy prywatnie u takiej Pani doktor która najpierw podłącza pod komputer i ten skanuje całe ciała, później mówi o co biega a na koniec przepisuje zestaw leków homeopatycznych. Powiedziała mi że absolutnie nie mam się czym przejmowac bo po za tym że mały ma alergię wziewną i trochę osłabiony organizm po tych wszystkich antybiotykach to jest zdrowy. Trochę mnie pocieszyła i podniosła na duchu.
BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH KTóRZY CHOC TROCHę ZA NAMI TęSKNILI;-);-) :-):-):-):-)
 
STEFANKA SYLWIA wam to dobrze takie obnizki cen macie
Stefanio a co kupiłas dla siebie poka
witaj mój idolku steskniłam sie za toba jak sie czujesz a raczrj czujecie????//?
Baska steskniłysmy sie wszystkie (ja) dobrze ze z małym ok buziaczki dla was
 
WERONICZKA to super ze dobrze sie czujesz a co do ruchów malenstwa to pamietam to uczucie cudowne uczucie ach tez bym chciała to poczuc:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
udanych zakupów zycze i oszczedzaj sie kochana:happy2::happy2:
 
Witam!!!
Weroniczka ja ostatnio powyrzucałam te pudełka bo mała też jadła wczeniej Bebilon,a teraz je NAN, który własnie przesypuję do jednego które sobie zostawiłam... :-)
Basia widac na frorum brak co poniektórych forumowiczek :-)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KUBUNIA I PAWEŁKA!!! :-):-):-)
 
Buziaki dla Pablo i Kubusia:tak::tak::-)

Weroniczka hej,hej:-)

Elcia u nas w Polsce tez wyprzedaże i to do 70%,dla maluszków i mamus:tak:
 
reklama
Ja na jakiekolwiek wyprzedaże to musiałabym się do stolicy wybrac bo u mnie nie ma praktycznie żadnego większego sklepu :-(, nie wspomnę o np. firmowych. :no:
Same malutkie, biedne sklepiki z chińszczyzną, i w każdym to samo...
A do Warszawy jako mi się nie chce, ciuchów pełna szafa a i tak noszę tylko ulubione... :-D Chyba bardziej skłonna jestem co wyszperac na allegro.
 
Do góry