reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

No postanowilam nie pisac wiecej na ten temat, ale jak przeczytalam to wszystko, to musze, poprostu musze :) Jeszcze nie jestem taka dorosla jak Pamcia, zeby sobie to olac, zazdroszcze jej tego, mam nadzieje, ze kiedys bede tak potrafila :)


Jak naskakujesz na innych to jest dobrze, broń Boże Tobie zwrócić uwagę..
Oczywiscie ze tak, taki mam charakter i taka juz jestem :ninja: zreszta nie sadze, zebys i Ty lubila jak sie na Ciebie naskakuje ;-);-);-)

To Tylko twoja nadinterpretacja. Wiec, powiedz dlaczego i przed kim musiałaś je bronić?
Byc moze nadinterpretacja, no a nawet na pewno, ale uwierz, ze jak tak czytalam wszystkie, to tak to zrozumialam... Wszystkie pisaly jak tu jest ble - nie bylam pierwsza, i wiekszosci sie tu nie podobalo, ale wola zostac tu - hmmm...dziwne :eek::baffled: A wcale nie musialam bronic - poprostu chcialam, bo je bardzo lubie i forum bez nich dla mnie nie ma sensu ;-)

Bo zanim jeszcze powstało nowe forum to juz napisałaś, że ci się tu nie podoba, że stad idziesz, że myślisz nad zmianą forum.
Moja droga, ja sie udzielam w tej chwili na conajmniej 3 farach :-) BB, Gimbla, Filmweb i teraz nowe bb :-p:-p:-p Chyba mi wolno, czy nie :-) A podobac nadal mi sie tu nie podoba - zolty jak dla mnie jest najbrzydszym kolorem jaki moze byc, zwlaszcza taki odcien :-) I wszystkim sie powinien niepodobac :-D:-D:-D


Wanda, musisz zrozumieć, ze ludziom nie musi się podobac to samo co Tobie, jedni wolą kolor rózowy inni niebieski i nie zmienisz tego. Tak już po prostu jest.
No nie rozumiem :laugh2::laugh2::laugh2:


Aha, druga rzecz - ja nigdzie nie napisałm, że Cię nie chcemy to wg mnie to znów nadinterpretacja
Ale ja Ciebie tez egoistka nie nazwalam - takze vice versa :-)


ech, no nie bylabym soba, gdybym nie odpisala :rofl2::rofl2::rofl2:
Ale temat mozemy uznac za zamkniety, a woli wyjasnienia jeszcze, sama nie wiem na jakie forum zaglosowac ;-)

No to Buzka Klucha :sorry2:
 
reklama
Klucha na prezydenta!!!:tak::tak::tak::tak:
Wandzia - :-pmozesz dac mi w mordke, jesli zawitasz na goscinnych występach w Pile :tak::tak::tak:

Aussi, kobieto, szkoda ze tak rzadko sie odzywasz :sick: Napisz co u Was!!!

Ja tu pol dnia nad aviatarkiem czy jak to sie zwie siedze, i chyba mi nie wyszlo :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Wandzia, nie badz niemadra :laugh2: Ja Ciebie nie lubie?????? Alez uwielbiam!!!:tak::tak::tak:
Kurka blada, szkoda, ze nie pokazuje jak kiedys ze w czasie pisania odpowiedzi nadeszly nowe, a tak sie teraz polapac nie moge.
Pati, to sa drzewka z takiego rezerwatu Kuźnik, tuz za Piła. Sa tam 3 jeziora, w kompletnej głuszy, nagle człowiek znajduje się jakby w innym świecie, super. Do tego wypływaja zrodelka, zawierajace jakies tam zwiazki zelaza, stad nazwa jeziora. Mam sporo zdjec z wycieczki. Te drzewka w gorze ot tak sobie zrobilam :)
Aha, ja widze Wandzia mamy podobne opory z tym glosowaniem :rofl2::yes:
 
reklama
Do góry