reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Karolinko kochana jedziemy na zakupy tylko na 1 dzień, wyjeżdżamy rano a wracamy wieczorem i jedziemy ze znajomymi 1 samochodem, więc niestety nie damy rady się z Wami zobaczyć. :-[ Także jak Misia chce się z Ingusią zobaczyć to serdecznie zapraszamy do Olsztyna. ;D
 
reklama
Natalio musze ci powiedziec ze masz sliczna fryzurke.Tez mysle o zmianie ale to juz po slubie,z drugiej strony nie chcialabym na krotko bo juz tak dlugo zapuszczam ze mi zal.
A m0j adi caly czas sie pyta czy napisalyscie cos na temat jego "zespolu"Pewnie nic nie piszecie bo zrobil z siebie takiego wariata ze szkoda gadac ;D
 
Kamila, nie piszemy, bo to po prostu brak słów dla takiech zespołu, z wrażenia dech nam zaparło! Pomysł Twoi Panowie mieli świetny! Przekaż gratulacjony!
 
Kamilko dzięki. ;) Idę do albumiku zobaczyć czy jeszcze coś napisałyście na temat mojej fryzurki.

A zespół czadowy oczywiście. Ten Twój Adrian to musi być zdolna bestia, jeśli udało mu się cokolwiek zagrać na tym czymś. :laugh: A Cypryś rozumiem grał na blacie od chodzika?

A Tomek dalej na awarii, idę się pochlastać, nie wiadomo o której wróci. :-[ A przyjaciółka już pojechała, buuuu... A Ingusia najukochańsza moja córeczka śpi sobie słodziutko w łóżeczku z laleczką u boku. ::) A tu nikogo nie ma pewnie.... :-[
 
Hej babolki!

na początek - życzenia dla Kamili - wszystkiego naj naj naj, żeby nowy rozdział pt. "Małżeństwo" był baaaardzo szczęśliwy pod każdym względem

Hanka - jestem w szoku, ale ta twoja Agatka szybko się rozwija!!!

Klucha, Ziemzia, Ewela oby Wasze dzeiciaczki stały sie trochę "łaskawsze" i pozwiliły sie wam w końcu wyspać

Magdamaj gratuluję. a jakie kosmetyki dostaniesz???
 
reklama
zapomniałam napisać - Kamilcia pokazuje, który to jest miś, który piesek i kotek. i pokazuje, gdzie mis ma nosek i uszka.
ale najgorsze jest to, że gdy chcę przed kimś pochwalić się jej umiejętnościami, to zazwyczaj ona nie ma na to akurat ochoty.


a gdzie jest Sorbuś????
 
Do góry