reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Ewela - o 8:10 to u mnie budzik dzwoni ;D ;D ;D nie myśl, że zaraz wtedy do kompa siądę :p najpierw musze Wiktorka przetransportować do przedszkola i wrócić :)
 
reklama
Hej dziewczynki :)


KAMILKO WSZYSYKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK, ZDRÓWKA, SPEŁNIENIA MARZEŃ


Ketsa dzieki za info  ;)ale nieirytuje sie tak ::) ::), nic niewiedziałam o tym pomysle kartkowym, bo rzadko bywałam na forum, a na maila nic niedostałam ::) jeszcze raz dziekuje ;)
 
witajcie Kobiałki,

Wiola, my też dołaczamy się do trzymających kciuki! Grunt to własnie trafić na dobrego lekarza! Wierzę, ze będzie dobrze, a wy musicie teraz dać Oli przede wszystkim max miłości i bezpieczeństwa!!!

Ziemzia, dopiero doczytałam o klopotach Misi, myślałam, że to już za Wami! Dużo zdrówka i żeby jak najszybciej minęło!!!

Natalia, gratulujemy pracy!

Kamila STO LAT

Moskito, witaj!

Tyle pamiętam, resztę postaram się nadrobić

mnie w tym tygodniu mało, bo ma urlop i spędzam go oczywiście z Agatą ile sie da. Młoda zaczęła swoją edukację złobkową w poniedziałek, nieźle nam nawet poszło, na pewno ona jest dziejniejsza ode mnie. Tylko pierwszego dnia troszkę popłakała, a już we wtorek jak gdyby nigdy nic poszła między inne maluchy z uśmiechem na twarzy i ku zaskoczeniu Cioć - nawet spać ładnie sie położyła. We srodę jak do niej przyszłam, to po chwili radości zupełnie zapomniała o mnie. Cieszy mnie to bardzo. Zreszta i panie już ja roizszyfrowały - jak ma jesc i nie jest spiaca, to doskonale sie sobą zaj mie, a na klopoty pomaga przytulenie misia. Taka nieskomplikowana okazała się Agata.
Niestety od wczoraj przerwa, bo idą nam chyba wszystkie 4 naraz góne zęby. Po prostu jakiś koszmar, nie pomaga nic. Do nocy nieprzespanych już przywykłam (choć już było tak pięknie...), ale wczorajszy dziń to był jeden wielki wrzask. Bida moja kochana... No i tak sobie siedzimy
a w poniedziałek idzie agata już na caly dzien... jak ja to zniose??
 
hej babinki kawkowe ;) ale poranek, nie ma co, na szczescie Stasko mi ladnie usnal - biedak sie zmeczyl - musial patrzec jak mama bierze prysznic i myje wloski, potem wspolne sniadanko (caly czas go trzymam na kleiku), sprzatanie kuchni a potem juz zabawa na calego - skutek taki, ze mnie brzusio boli.

KAMILKO KOCHANA TY MLODA SZCZESCIARO ;D ;D ;D NA URODZINKI ZYCZE CI TEGO CZEGO SOBIE ZAMARZYSZ, GRZECZNEGO SYNUSIA I MEZUSIA I SZCZESCIA W NAJSZCZESLIWSZYM NIEBAWEM DNIU :-* :-* :-*

Czy Wam tez dzieci wychodza z krzeselek do karmienia? w powietrzu? malo zawalu nie dostalam, a na dokladke taka ze mnie gapa, ze bym mu oczko wykula lyzeczka.

Ziemzia Klucha trzeba sie pocieszac, ze to minie, a jedyne co pomaga to bliskosc mamy, czyli to co robicie :)

Paula to pogratuluj kolezance :)

Moskito Ty ostatnio tak tylko podjudzasz, ze bedziesz czesto a potem zwalasz wszystko na Archiwum X ;D ale rozumiem, bo ja odkad Slawcio wrocil do pracy po wakacjach mam czasik tylko podczas drzemek Stasia, ktore sie skracaja niestety, a i sama lubie glowke przytulic do podusi ;)
 
No i nie moge się nie pochwalić - moje dziecię we środę wieczorem przeszło samo 7 kroków po pokoju i teraz to już próbuje co chwilę! Jest z tego powodu przeszczęśliwa i my też! Tylko teściowa mówi, ze to za wcześnie...
 
Hanka - ciesze si że Agatka przyzwyczaja sie do nowej żłobkowej sytuacji ;D przeważnie jest tak ,ze to mamusiom jest ciezej niż dzieciaczkom

a tak wogóle - to jestem w szoku :o :o ogromne gratulacje dla Agatki ;D ;D ;D

Ana - no wiesz ;D ;D ;D ::) ::) ::) przecie jestem częściej ;D coraz częsciej ;D ;D ;D powoli sie wtrybiam, i wracam do formy ;D a na kogo mam zwalać jak nie na Muldera ;D przecież sie nie przyznam ze jestem trąba ;D ;D ;D ;D
i na ile to możliwe - oszczędzaj sie kochana :-*
 
Hanka - bravo dla Agatki. Jezeli robi to sama, nie potyka sie przy tym i robi pięknie klap na pupe a nie na plecy to jest wszytsko ok. -nie za wcześnie
:)
A Niśka nie potrafi - ciapa z niej.
Wczoraj tylko troszke poszła na raczki, zaczeła się chuśtac w takiej pozycji po czym rozjechały sie jej nóżki i pac na brzuszek - i tyle widzieliśmy jak raczkuje. O chodzeniu nie ma mowy, nie prosuje jeszcze nóg w stawach biodrowych.
 
Moskitku - witaj na nowo :) :) i mam nadzieję że na stałe

(h)anka -
16.gif
gratulacje dla Agatki!!!!!

Wiolus- trzymam kciuki za Was :) :) :) a teściową......
21.gif
 
reklama
(H)anka - dzięki za kciuki - musi być dobrze, chyba, że padnę z wyczerpania...  ::) Agatka to zuch dziewczynka i tylko ty musisz się w garść wziąć, hahahaha! Trzymajcie się kochane! Bardzo się cieszę, że Agatka tak ładnie się zaklimatyzowała w nowej sytuacji. Trzymam kciuki, że już tak zostanie!

AAAAA!!! Super - Brawa dla Agaciuszki!!!! Mówiłam, że zuch dziewuszka!!!  :laugh: A teściowa jak taka mądra to niech jej tłumaczy, że ma nie chodzić, bo to za wcześnie!!! Głupoty, nie przejmuj się!


 
Do góry