reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Dziewczyny mam prosbe czy moglaby ktoras sprawdzic na stronce www.drewex.com czy jest tam zdjecie mojego Szymka bo jest tam konkurs a mi sie zblokowala stronka!!!dajesz na konkurs i po lewej stronie na sierpien i tam mialoby byc zdjecie lezacego Szymka na kocyku na plazy!!!bardzo prosze jak ktoras da rade!
 
Nathalie - nie przejmuj się niestety zawsze się znajdzie jakiś burak który nie ma co innego do roboty jak uprzykrzać życie innym... pomyśl że to jakiś stary pierdoła który nie może się pogodzić z tym że inni moga mieć lepiej i olej dziada... ostatnio mi koleżanka opowiadała że koło nicej mieszka taka para staruszków którzy sa bardziej upierdliwi niż można sobie to wyobrazić. Jak dostają jakies pismo na którym jest napisane że im przysługuje prawo do odwołania się to oni się odwołują. Kiedyś dostali pismo z numerem NIP na którym  była też adnotacja że przysługuje prawo do odwołania się..... no to oni się odwołali.... koleżanka się  pyta tego dziadka po co, czy numer NIP-u mu się nie podobał a on na to że w sumie to nie ale było napisane że się można odwołac to on się odwołuje.... czyli ludziom się ewidentnie nudzi......

Ewela - jest kilku Szymków ale Twojego nie widzę
 
Natalia - rany, jaki kretyn!! Ale nie stresuj się, zawsze się taki znajdzie i nie ważne czy w Olsztynie, czy w Gdańsku!

Wanda - niech sobie mówi Kaelina - ale niech kombinuje w dobrą stronę!! Z resztą mama tez byłoby dobrze, a nawet lepiej - poza tym co mi tu z kitem wyjeżdżasz ?? Teraz będzie, że nie dość że gaduła, to jeszcze kit wciska!!!  :mad: :p
 
Hej - ale sie ostatnio rozpisujecie, ciezko to adrobić ale dzielnie staram sie...

Klucha - dzięki za ifo, a gdzie jest to Koło?

jooey - szkoda że nie wyszło - jakoś podświadomie chce przezywac choc ciaze ktorejs z was bo sama na razie sie nie moge zdecydowac... Ale może to i lepiej jak przydarzy Ci sie troche pozniej.

Steffi - ja tez jestem w szoku - PŁASZCZKA GO ZABIŁA! :o SZOK! Ja tez uwielbialam tego wariata choc czasem przesadzał.

Nathalie - oby Ci sie tylko maz nie zaziębił - dobrze że sie nim zaopiekowalaś. A dupkiem sie nie przejmuj - 1 dupek zawsze sie znajdzie ale na pewno jest wiecej osob ktorym to ogloszenie sie przyda takze glowa do gory ;D

A moj maz pojechal na silownie to moge w spokoju posiedziec a BB bo on sie strasznie wkurza jak tutaj siedze :p


 
reklama
Steffi wstyd się przyznać, ale nie mam pojęcia kto to jest Steve Irwin. ::) Tak czy owak, śmierć nieprzyjemna no i szkoda faceta.

Karolina ostatnio mam wiele takich nieprzyjemnych sytuacji. I generalnie obserwuję tu wrogość ludzi. W niedzielę w nocy na przykład u nas na parkingu ktoś wbił wielką metalową rurę w przednią szybę jednego z samochodów, na szczęście nie naszego. W każdym bądź razie widok nieco wiejący grozą. :-[
 
Do góry