reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Natalia - Steve Irwin to taki koleś który często miał programy na Animal Planet - pracował z dzikimi zwierzętami i lubił ekstremalne sytuacje, ogólnie trochę oszołom, ale śmierć niewiarygodna! Podczas nurkowania płaszczka wbiła mu prosto w serce kolec z jadem!!
 
reklama
A jeśli mowa o debilach, to np. jak w Elblągu mieszkałam, to mojemu sąsiadowi w nocy ktoś podłożył pod auto bombę i ją detonował - ucierpiały wszystkie auta pod blokiem - były podziurawione jak sitko odłamkami i to na wylot!
 
Natalia - nic sie nie martw debili i oszolomow pełno na swiecie!! tez sie spotkalam z takim bezesensownym i bezinteresownym chamstwem


raz kiedys w ciazy jakos 7 mies. bedac chcialam kupic w automacie bilet parkingowy i zabraklo mi doslownie 20 gr. na bilet i prosze faceta obok zeby mi pozyczyl .. jezu jak na mnie naskoczyl ! ze jak nie mam to mam nie zajmowac parkomatu!!! ze niby z jakiej okazji on ma za mnie płacić!!!
itp itd... szczeka mi opadła

takich to tylko z godnoscia trzeba traktowac i sie nie znizac do poziomu
no ale gosc massakra!!

a z tą płaszczką to faktycznie... wbiła kolec w jego klatke piersiową... niewiarygodne!!

 
Jak ja byłam w 8 miesiącu ciąży to stałam w wielgaśnej kolejce do kasy i podszedł do mnie jakiś facet koło 60 i pyta czy go puszczę, a że byłam bardzo zmęczona po ciężkim dniu w szpitalu na badaniach, a kolejka jeszcze długa (po za tym miałam skurcze i musiałam leżeć) powiedziałam, że skoro ja w zaawansowanej ciąży czekam pokornie, to ion może - to mnie wyzwał na cały sklep od kretynek i to nie raz!!
 
o ja, ale macie tempo, tylko pare godzin i pelno stron.

no jak ja bylam w ciazy ze Staskiem to na podobne zachowania mowilam, ze moje dziecko jeszcze sie na nich zemsci, ale raczej buchalam jakas agresja i potrafilam ludzi na przystanku przestawiac jak mi wialo fajkami ;D

 
reklama
Ja tez raz obicalam zemste i obiecalam sobie nikomu nie ustępowac miejsca w autobusach i tramwajach - pod koniec ciąży wybralam sie tramwajem do babci i wracalam z 3 torbami i nikt nie raczyl mi ustapic miejsca!
 
Do góry