reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Ana - no wlasnie meza wygonilam na silownie :laugh: nich ma swoje rozrywki i nich sie moich nie czepia. Chcial mnie tez tam zabrac ale ja wole inne rozrywki :D
A wczoraj wieczorem wyslalam go zeby umyl nasze nowe autko wiec mialam chwile spokoju - no wlasnie jeszcze sie nie chwalilam - kupilismy drugie autko, nie nowe ale calkiem ladne ;D
 
moje dziecie juz spi, a ja zrobilam sobie wyzerke - grzanki na mleku z jajkiem, polmisek pomidorka ze smietana i do tego earl grey, a Wy ciagle o tych dietach i normalnie mam wyrzuty z kazdym kesem  ::) bo mi tez przydaloby sie odchudzanie, zaczyna mi brzuszek odstawac  :(

ja wykorzystywalam swoj brzuszek na studiach - zawsze bylam pierwsza w kolejce do dziekanatu  ;D

Karina jakie autko ??? pochwal sie  ;)
 
Gocha Karinie kazesz autko pokazywac, a sama mialas zdjecia domku wkleic - my tu na nie czekamy wiec fruwaj z aparatem >:D
 
Joeey oj mieszkanie obfotografować, to zajmuje strasznie dużo czasu. a ja sie nawet za to jeszcze nie wzięłam. wstyd mi strasznie.
 
Ja klikam z pracy ;D Jeszcze godzinka i do domku ;D ;D ::)

Moja malizna penie tez juz spi, mam nadzieję, że katarek juz ja tak niebędzie męczył w nocy :p

Nathalie niezwracaj uwagi na debili, wszędzie tacy sa i niemamy wpływu, olej to ;)
joeey smacznego ;D szkoda, że nie ma dzidzi :( ;)
 
Joeey ja będę oglądać. bardzo lubie ten program. może dlatego że sama jako dzieciak trochę tańczyłam i jeździłam na turnieje

a własnie - napiszcie, czy macie jakies ciekawe zainteresowania. może np hodujecie węże ;D, albo zbieracie znaczki :p?
 
reklama
Do góry