reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Joeey - nie wiem czy mam gratulowac tego wyniku czy nie ;D jak Ty w takie skrajnosci popadasz - moze tak, jak masz ta skrajnosc, ze jednak bys nie chciala, to gratuluje, a jak ta druga, to wspolczuje ;D ;D ;D

Ewela - no to samo mowie, zmiana klimatu, bo przeciez Joeey u mnie byla, a to daleko :D no i do tego, pewnie sie denerwowała zanim tu dojechala ;D wszystkiemu winna ja jestem - mowie Ci :)
 
Wiecie co jestem na siebie strasznie zła bo dwa razy dzisiaj Maja przy mnie upadła i uderzyła sie w główke mam nadzieję żę nic jej sie nie stałoale bardzo płakała a ja razem z nią :( :( :(
Moje biedne maleństwo
 
Sorbuś biedna Majusia, ale niestety nie unikniemy upadków naszych dzieci ::) nie powinno jej nic być, tylko pewnie troszkę ją zabolało dlatego płakała :(

Pati śliczne zdjęcia Artirgo w albumiku :) ale chyba nie jest u Was aż tak zimno skoro Arti na krótki rękaw :)
u nas za to strasznie zimno ::) wieje jak nie wiem ::)
 
Kurcze czasem się zastanawiam czy nie powinno się jakiś prześwietleń robić dzieciom ale co ile trzebaby było to powtarzać przeciez one non stop się przewracają :p

Sama nie wiem
 
Sorbek - biedna Majutka! Ucaluj ja ode mnie!

Joeey, a juz sie cieszylam! :laugh:

Paula - dzieki za komplementy! :D Ostatnie dni sa bardzo cieple - np. wczoraj bylo 7 stopni, a to dopiero poczateczek wiosny. Niestety klimat calkiem zwariowal. Telewizor powiedzial, ze w ostatnie 20 dni temperatura jet srednio o 10 stopni wyzsza niz w poprzenich latach. :p Mi to nie przeszkadza, bo lubie cieplo, ale martwi mnie fakt, ze klimat dostal pierdolca. :p :p
 
Hej - no właśnie cała sprawa z wycieczką mojej Misi na balkon rozbija się o to, że mieszkamy na 3 piętrze, a balkon to beton i rurki takie typowe, co prawda nie przecisnęła by się nigdzie, ale jak ją zobaczyłam na tym balkonie, to miałam zawał normalnie, a ona taka szczęśliwa była, że taka samodzielna jest i sama na spacer poszła.

A jeszcze miałam wam powiedzieć, że obok nas jest spora budowa i strasznie chałasują, a robotnicy co drugie słowo to ku....wa rzucają. Ostatnio wietrzyłm mieszkanie i słyszę tylko k...a i k...a... no już mi się rzygac chciało od tego... No i sprzątam sobie i nagle słyszę Miśkę jak sobie biega na czworaka i drze się kufa, kufa, na całe gardło!! Normalnie szybciutko zamknęłam okna!!!

Joeey - fajnie, że masz już to za sobą, ale jak ja się tak naczytam tych waszych rozterek, albo o any brzusiu, to coś mnie ciągnie do tego niemiłosiernie i za serducho chwyta....

Pati - extra urlopik, bawcie się dobrze i uważajcie bo jeszcze będziesz za testami jak Joeey latać po takim wieczorze w jacuzzi z winkiem!!!

Sorbek - nie stresuj się, każde dziecko musi się przewrócić, żeby nauczyło się upadać!
 
reklama
Do góry