reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
BEATKO SPELNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEN I SZYBKIEGO POWROTU MEZA ;D

a moja najlepsza psiapsiola tez ma dzisiaj urodzinki ;)
 
Joeey najlepszego dla Twojej psiapsiółki :laugh:

Byłam w Albumiku :) zdjęcia rewelacja :)

Paulinka i Ada oglądające TV bezbłędne :laugh: wogóle super zdjęcia widac ze dziewczyny sie dobrze razem bawiły :)

Ana śliczny brzuszek :laugh: tylko pozazdrościć ;) a Stasio jak zawsze uroczy :) i te oczy :D czy te oczy mogą kłamać...chyba nie :laugh:

Sorbuś Majeczka jest niesamowita :) koguty rewelacja ;) a "TATO KOCHAM CIE" urocze :laugh:

Bartyś Kamilek śliczny, te ciemne oczka echh.... :laugh: a Kacperek ma podobną huśtawkę tylko zieloną i fioletową :)
 
Halutko
Ale mam lenia giganta... w sobotę do niedzieli goście, w niedzielę impreza urodzinowa rocznego synka naszych znajomych.... chyba się starzeję bo jakoś mi dzisija ciężko było wstać.... ;) :p ale kkawkę przy bb obowiązkowo musiałam zaliczyć  ;D




BEATKO
17.gif


!!!!!!!WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!
 
Beatko

2.gif
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! SZCZĘŚCIA, ZDROWIA, POCIECHY Z SYNKA I MĘŻA, SZYBKIEGO I BEZBOLESNEGO SKOŃCZENIA STUDIÓW I CZEGO TYLKO SOBIE ZAŻYCZYSZ!!!!
2.gif
 
reklama
Ale ie wkurzylam takiego postanapisalam.teraz tojuznie bedzie to samo!!!!

Beatko 100 lat 100lat!!!!!


Paula głowka do góry byle do srody a pozniej to juz leci!!!!

Ewela ja tez nienawidze takich sytuacji jak ciebbbie spotkala,tyle ze Hania sie ie zanosi tylko zyga przy jedzeniu bo sie dławi,i niby sie przyzwyczailam i wiem co w takiej syt zrobic ale awsze troche sie boje

Hannia walnela głowa w drzwiczki od szafki ale nie plakala bo chyba w szoku byl,a ja ja zabawilam i zapomniala ;)

Joeey rob szybko test i dawaj znac!!!Ale te moze byc przyczyna zmiany klimatu.Ja zazwyczaj nie mialam długo okresu przy zmianie klimatu moze masz tak samo.Moja kolezanka po niewielkich zmianach klimatu tez ma rone wahania!

Ide dzis do mamy sie uczyc zyczcie mi powodzenia!!

U nas witrzycho myslicie ze moge isc z Hnaia wozkiem w taki wiatr???Chyba moge od czego mam bude???
 
Do góry