reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

to przepraszam za te buty. zapamiętam ,że jest takie coś jak wątek zakupowy :D

No oszcędzam, a troche mi to nie pasi bo mam zapas pampersów (jescze prawie 2 jumbo paczki) a chciałam wypróbować te nowe :D No ale nic.
Tak szczerze to wcale mi nie zależało na tym żeby koniecznie się nauczył sikać na nocnik, tak jakoś samo wyszło :D
Może właśnie dlatego :) :)
 
reklama
Czesc dziewczyny :)

Nie mam czasu wszystkim odpisac, bo zaraz zmykamy na miasto :)
Natalko - ciesze sie, ze znalezliscie dziewczyne z fantazja... i ze w zasadzie macie juz wybrana ja :) a powiedz tylko jak Inga na nia zareagowala ??? Bo ja mam taka dziewczyne pod reka, na telefon w zasadzie, ktora nam sie bardzo podoba, Wiktor ja uwielbia bardzo i z nia zostawac, a Paulina ryczy strasznie :(

cos jeszcze chcialam, ale nie pamietam co :(

Joeey - Paulina juz raczkuje po calym mieszkaniu - może nie tak szybko jak Ada, ale juz sobie nieźle radzi :) Dzis przeszla ze swojego pokoju do duzego - troche jej to zajelo, bo ma wybitnie Pawla charakter i leniwa jest strasznie i co dwa "kroki" robila przerwe :)
 
Wandziu jak Ty czytasz kobito?! ;) Pisałam przecież, że Ingusi bardzo do gustu przypadła i nawet do niej rączki wyciągała jak już sobie szła, i papa zrobiła kilka razy, a to rzadkość, bo obcym nigdy nie robi. A tak jak piszesz Ingusia reaguje na moją ciocię, która ma być w ramach opieki doraźnej jak niania nie będzie mogła i jak ja bedę chodzic przed południem na hiszpański (tak przynajmniej planuję).

Martusia my też nie zawsze jesteśmy na bieżąco. Po prostu czytaj ze 2-3 str. wstecz (zawsze będziesz wtedy w temacie) i pisz. ;D
 
Natalko cieszę się bardzo, że podpasowała Wam ta dziewczyna...No i że Ingusia pozytywnie na nią reaguje. A ładna chociaż?! ;) :laugh: :laugh: :laugh:
 
Wanda Maja też siada częśto zwłaszcza żęjakoś tak dziwnie raczkuje jedną nogą sie odpycha a drugoą ciągnie takl jak do siadania i dlatego pewnie cały czas siada :laugh: :laugh: :laugh:
 

hmmm no to ja z innej (odwrotnej) beczki.... właśnie się zastanawiam czy ze mną jest wszystko ok. .... bo waże 47 kilogramów i raczej do takiej wagi to nie schodziłam no ale może przy moim wzroście to jest ok. .... ale i tak mnie to lekko niepokoi
 
reklama

Beata heheheheh lepsza nie ładna bo w filmach zawsze z tego są tylko problemy ;0

Martusia no niesamowite osiągnięcia ma twój syn nocnikowe jestem pod ogromnym wrażeniem....a ja cały czas zapominam że mam nocnik kupić ... ::)

Magdus heheheehe to te prezenty od Pawła to taka zaliczka była żeby na pijaństwo mógł sobie iść bez problemów....już ja znam takie zagrywki chociaż ostatnio na szczęście już chyba wyrósł mi Astek z tego .....ale on taki dzieciak że z nim nigdy nie wiadomo...

Martusia ....no niekoniecznie musisz się stosować do tej mody na jedno zdanie w jednym poście ja osobiście za tym nie przepadam...chociaż są też wyjątki jak się na bieżąco odpowiada to czasem nie da się tego uniknąć... ;) :)
 
Do góry