reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Hej Dziewczynki!

Nawet nie wiem kiedy a mi caly dzien zlecial. :p

Martusia jestem bardzo, ale to bardzo pod wrazeniem, ze Twoje dziecie sika regularnie do nocnika!! Wooow!! Ladnie! :D Mojemu Atkowi to do tego daleko. Jak narazie usiluje zjesc nocnik. ::) ;D
 
reklama
Dziewczynki, wkleilam na "zjezdzie" zdjecia tych koalcow co myslalam, ze sie moga nadac na identyfikatory. Zajrzyjcie i napiszcie, czy sie nadadza, ok? Dzieki!
 
No jasne... Dzis moj dyzur! Kiedy wreszcie jestem w czasie kiedy u Was jest dzien to nikogo nie ma! ::) ::) :D :D Ech to zycie.. To ja ide spac. Dobranoc! :D
 
mój synuś po raz kolejny mnie zaskoczył. jak zwykle wędrował po domu w majteczkach.robiłam pranie, kręcił się koło mnie, zaczepiał, a ja nic nie zauważyłam. wredna matka ;(
Patryczek wlazł do miski i sie posikał. i sie patrzy na mnie i sie smieje. myslałam ze padnę. :D
teraz już wiem o co mu chodziło...
 
Jak zwykle nie dam rady nadrobic.
Chcialam pochwlic sie talentem mojego przyszlego meza.Wiec od poczatku...wymyslilismy sobie ze chcemy do kwiatow kupon toto lotka,moze nam szczescie przyniesie ktorys z gosci.Nie wiedzialam jak napisac top na zaproszeniach i moj Adrian na miejscu wymyslil wierszyk:
Gdy Mendelson nam zagra,
Złoto błyśnie na dłoni,
Spłynie łza po policzku,
Szczescie los nasz dogoni,
Moze trwac wciaz ta chwila
co jak marcepan słodka
miedzy kwiaty w bukiecie
włóż kupon toto lotka :)
 
Kamila zycze sutej kumulacyjnej wygranej, pochwal meza za ierszyk.

Martusia ja tez jestem pod wrazeniem wyczynow Patryczka, jaki zdolny chlopaczek :)
 


Martusia
ale masz mądre dziecko.... ::) już lepiej nic nie pisz bo normalnie aż pozazdrościć można.... jeszcze trochę a wezmę Maksa i na kibelek normalny zacznę zasadzać z braku nocnika żeby w tyle nie był ;0 ;D ;D

Ana no to najlepszego dla męża miłego świętowania ;)

Kamila heheheh no zgrabnie to ujął Adrian ;)
 
reklama


Oj Ana jem i mi się wydaje że normalnie dość... tyle że przeważnie wszystko w biegu i jem na co mam ochotę ale oduczyłam się jeść smażonego .... no i kilka nawyków i zasad z diety niemowlęcej przejełam .
Ale jem chyba najwięcej na noc bo wtedy to moje małe adhd śpi to mam spokój tak że wszystko bardzo nierególarnie i haotycznie tyle że w miarę zdrowo.
No może nie licząc dzisiejszego dnia gdzie zjadłam z 10 ciasteczek francuskich z masą jakąś gęstą budyniowo kajmakową...
Acha i pije sporo kawy..... ::)

I nie wiem dalej skąd taka waga... jak dalej będzie lecieć w dół to nie ma rady muszę iść chyba do doktora.
 
Do góry