reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

a ja wylaczylam wlasnie zurek - ciekawa jestem czy dobry ale nie ma komu sprawdzic ::)
chyba nie dzwonie po pijaka - ciekawe o ktorej wroci ::)

w ogole jakis dziwny ten Sopot w tym roku :p
 
reklama

A dobrze dobrze Magda to nie przeszkadzam do to trzeba skupienia i czasu żeby coś wygrzebać fajnego

ja fajne kurtki jesienne pokupowałam ostatnio Maksowi ....a i porcięta dżinsowe... ale radoche miałam.... ::) (a no i sobie portek nakupiłam i pierdół do kolorowania paszczy.... ::) 8) ) ale na prawde radość jak listonosz z takimi paczuchami przychodzi....

Joeey to zób za karę niedobry.... a sopot co roku dziwniejszy....ale jak Mołek śmiesznie wyglądała z tymi przyklejonymi rzęsami i kolczykami ala rokokoko....... ::) ;D
 
ja mam ten okres przynoszenia paczuszek allegrowych przez listonosza za soba  ;) :laugh: :laugh:

no Molek smiesznie wygladala - nie lubie jej - sztywniara i wazniara - zero luzu - wszystko perfekcyjnie, brak spontanicznosci - za to Piasek rewelacyjny - a ona do niego z tekstem, ze to jej show - chyba mowa pogrzebowa - przynajmniej jak on sie odzywal to sie cos ozywialo, mogli wziac Majewskiego do prowadzenia ale na jego miejscu tez bym nie chciala z Molkowa a ona byla pewnikiem niestety  :mad:

dziwczyny ZUREK nie moze byc niedobry bo to dla moich tesciow a oni mieliby satysfakcje jakby byl niedobry  :p ::) wiec musi byc rewelacja, bo jakby to mialo byc dla mojego pijaka to napewno nie stalabym przy garach w ogole i sie nie wysilala  :laugh:
 
Magdamaj mam nadzieję, że dla siebie.  ;)

A ja właśnie wycinałam ogłoszenia o korki. Będę plakatować okolice w poniedziałek skoro świt.  8) No i oglądałam Springera. Jestem w tak ostrym szoku, że mnie zatkało dosłownie... To niemożliwe, żeby ludzie byli aż tak głupi!  :o

Joeeydzięki za info. Nie wiem gdzie tu ten sklep mają, ale jak mają to maja nalot gwarnatowany.  ;)

Sorbuś potrzebuję opiekunki w godzinach 15.00-17.00 - ja chcę zaczynać korki o 15.00 a Tomek wraca przed 17.00 z pracy.

Magda i Joeey a ja tam Tomka puszczam na piwko. Gdybym tylko miała z kim to też bym sobie wyszła i jego zostawiła w domu z dzieckiem.  :) Teraz na przykład on śpi u małej w pokoju, żebym mogła się wyspać.  ;D Nie mogę tego zmarnować więc zaraz zmykam do łóżeczka.

A co do opiekunki to jeszcze chciałam dodać, że ta nasza chce 4 zeta za godzinę, a ja chciałam jej dać 5.  ::) Jak się na nią zdecydujemy i będziemy zadowoleni to zawsze będzie można jej dać jakiś bonus na koniec miesiąca, nie?
 
a ja znowu bezsenna ::)

Nati wlasnie, jak sie bedzie dobrze sprawowac zawsze mozesz podrzucic jakis prezent

bylam dzis w perfumerii i uwiodl mnie Zloty Armanii 8)
 
to ja dzosoaj p[ierwsza???

Ketsa
świetna zemsta :laugh: :laugh: :laugh: ja tez uwielbiam na allegro kupowac i non stop to robie własnie obserwuje z 1000 kurtek i tyle samo cudnych kozaczków

Natalia a pewni że jak się sprawdzi to bonusik zawsze mozna dać ;D ;D ;D
 
reklama
Hej widze ze wczoraj byl dzien pijaka na bb.Moj pawel tez pil wczoraj.Spal na podlodze i prawie plakal bo kupil mi perfumy lacosta u jakiegos cygana i raczej sa to podrobki a dal za nie 130 zl.Na poczatku sie cieszylam z tych perfum ale potem jak mi zaczal te cyrki odstawiac to juz sie tak nie cieszylam.Bo na allegro podrobki by taniej kupil(hoc wtedy na pewno nie zdecydowal na zakup perfum dla mnie ;) tylko go jakis cygannamowil.)

Ja tam sie ciesze z tych perfum bo nawet jak podrobki to baaardzo ladnie pachna i go jeszcze pocieszam,ze to mozenie podrobki.I jeszcze mi tusz kupil estee lauder.No i musial sie urznac z tego powodu jeszcze pozniej polazl do knajpy.Ale jakis skruszony wrocil i sie chcial przytulac ale ja sie tam do niego nie ozdzywam tylko mowie daj mi kase :)

Dobrze ze to nie ja je kupilam bo by mnie chyba zlinczowal,ale on to mogl blad popelnic a ja sie na nim tak nie wyzwam jak on na mnie by sie wyzywal i jeszcze go pocieszam a on jeszcze do knajpy lazi a ja siedze jak ten kolek w domu :mad: wrrrr...planuje dzis wyjsc z siorka ale pewnie mi bedzie szkoda i nie wyjde.Fuck!
 
Do góry