reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Hej, pewnie nie będę oryginalna:

Martula - zdolna bestia z twojego synusia!!!

Kamila - świetny pomysł, teraz tylko trzymać kciuki za kumulację i szczęście!!!

Ana - pisz koniecznie co w brzusiu gniazdko uwiło! Życzenia dla mężusia!

Natalia - trzymam kciuki, coby niania się sprawdziła! Ale powiem szczerze, że ja bym jeszcze poszukała, chociażby dla rozeznania lepszego, ja długo szukałam i nie żałuję!

Pati - już dawno tam nie zaglądałam, ale już lecę looknąć!
 
reklama
ja jestem, ale juz zmykam, bo maz szykuje pyszna urodzinowa kolacje :D mniam, siedzi w kuchni od godziny :o ;D i jeszcze goscie sie zapowiedzieli za godzine (byli zaproszeni na jutro ale im nie pasuje i se stwierdzili, ze wpadna dzisiaj) czym mnie wku... bo wpychajac sie popsuli nam nasz mily wieczor , chcielismy obejrzec film i w ogole posiedziec sobie milo. :mad:
 
ana Sto lat dla meza!!!Milo z jego stron ze on robi kolacyjke.

MArtusia zdolniaszek z tego patryczka!!

Kamila ale masz utalentowanego tego przyszlego meza!!Super wiersyk!

 
No witammwkoncu kolezanki!!!!!!

Tak sobie czytam i czytam i napisze....

Kamila wierszyk poprostu rewelacja!!!!!!gratuluje talentu!!

Natalka pozazdroscic tyklo ze pierwsza kandydatka sie wam juz spodobala!!!!!ja to bym chciala tak jak Wanda-opiekunke z doskoku!!!!

Ani bedziemy czekac na wiadomosci o najmlodszym naszym dzidziu!!!!

Martus wprowadzasz nas w kompleksy!!!!kochany ten twoj synus!!!Ale ja sie pochwale ze my tez mielismy juz kupe i siku na nocniczek,a smiechu mial maly przy tym co niemiara!!!!
 
Kamila wierszyk rewelacja :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

My byliśmy na pampersie dzis spotkalismy sie z Amelką nie wiem czemu ze Steffi nie a własciwie to wiem bo troche się spóźnilismy i możę byli wcześniej no ale trudno.
Było bardzo fajnie poczuc sie dzieckiem tylko strasznie tam gorąco. i w drodze do dsomu kupilismy Majusi prezentr na roczek zle to juz na zakupach
 
Ja piernicze dziewczyny widziałyscie co ise pochrzniło narobiłam jakis wątków nie wiem jak w ogóle ::) ::) ::) :-[ :-[ :-[

Zamiast edytuj mam jakies podziel ::) ::) ::) :mad: :mad: :mad:
 
Rany julek widziecie ile jest wiadomości ???
Ja pitole co się dzieje ????????????
Kurna kto mi dał takie dziwaczne funkcje :p >:D >:D >:D
 
reklama
Sorbus ja mam to samo-nie mam pojecia co sie dzieje!!!tak samo nie moge otworzyc mojego konta zeby zmienic suwaczek bo mam pochrzaniony!!!cholercia nie mam pojecia co jest grane???
 
Do góry