reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Witajcie z rana.  :)

Tomek spał dziś u małej i rano jak tylko wybiła 8 (powiedziałam mu, że wcześniej nie może mnie obudzić) wcisnął mi ją i do tej pory odsypia, hi hi. Jak wstał to odrazu "wstawałem do niej chyba z 10 razy o 0.11 o 2.25 itp itd".  :laugh: Tak jak ja bym nie miała tego co noc. No i mu powiedziałam, że ja to mam co noc, a on na to, że on miał poprzednią nieprzespaną bo był na piwie z kolegą. Nawet mu do głowy nie przyszło, że skoro ja wstaję codziennie to chyba siłą rzeczy ZAWSZE poprzednią noc mam nieprzespaną.  :laugh: Ech, ci faceci...

Na szczęście Ingusia ślicznie bawi się w kojcu więc mogę sobie robić co chcę.  :p
 
reklama
Hej!!

Mój mąż mnie ostatnio rozwalił tekstem, że ja nie jestem przecież kura domowa - ja jestem wolna jak orzeł, co lata w przestworzach, więc zapytałam, gdzie ja tak latam to mi powiedział, że do sklepu po zakupy!!!! A poza tym to jego zdaniem mam mnóstwo rozrywek, Z Kluchą doszłyśmy do wniosku, że największa z nich to wnoszenie tych zakupów na 3 piętro!!
 
Witajcie.
nie, no ja się poddaje. nie daje rady. mam nadzieje, że kiedyś nadrobię. Tak dużo piszecie…
Ja będę pisać co jakiś czas, bo moje posty będą trochę wyrwane z kontekstu, skoro nie jestem na bieżąco :(
 
Na zęby lekarka poradziła nam odrobinkę nurofenu przed snem. Rewelacja. Zero płaczu, w końcu przespana noc :) I co najważniejsze małego nie boli.
 
Jeśli chodzi o nocniczek to mój Patryczek przez dzień pawie cały czas jest bez pampersa. Fakt faktem, nie woła sisi, ale co jakiś czas (2-3 h) idę do łazienki i wołam :patryczku chodź sisi, a mój mały leci, aż się za nim kurzy. Sadzam go i sika :) Zaczęliśmy go sadzać na nocniczek jakieś 3 miesiące temu tak dla zabawy, bo mu się strasznie podobało tak siedzieć. Pewnego razu przez przypadek zrobił siku i był strasznie uradowany, że nocniczek zaczął grać (mamy taki z pozytywką) i tak już zostało-do dziś ma radochę. Oczywiście to nie jest tak, że już nie robi w pampersa, bo czasem trafię , a czasem nie :) bywa i tak,że ma mokre gacięta i wtedy nie bardzo wie co ma zrobić :) i siedzi i się patrzy na mnie :)
 
Patrzcie jak bardzo dzieci się różnią w rozwoju. Mamy dzieciaczki w tym samym wieku, a każde potrafi coś innego. Normalnie niesamowite.
Tak czytam, że Wasze szkraby mają 1,2,4 ząbki, a mój jest dalej bezzębny :)
 
Wiem, że ten temat był już nie raz poruszany, ale zapytam, jak to jest z bucikami na zimę. Część naszych maluchów będzie zimą chodzić –jakie butki są najlepsze? Takie za kostkę? Wysokie kozaczki? Patryś ma wysokie podbicie. Jak mu zmierzyć butki, aby były dobre? Jaki rozmiar? Strasznie boje się, że mu kupie złe buty ;(
 
reklama
co do butkow to pisali w jakiej gazecie dzieckowej (ktore prenumeruje na pęczki) że najlepiej to mierzyc na nozke
i ze dzieci nie powinny nosic butow po kims innym bo kazdy but sie dostosowuje do nozki

ale to wlasciwie temat na wątek zakupowy :)

MartusiaP twoj synek sika do nocnika??? WOW!!!! zdolniacha!!! no i oszczedzasz na pampersach!!
 
Do góry