reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Bylismy dzisiaj u teściowej i była koleżanka z 2,5 letnią córka i ta mała bawiła sie takim pieskiem jak Maja to zobaczyła to zaczeła sie tak chichrac żę my płakałysmy ze smiechu trwało to z pół godziny i coraż śmieszniej i doroślej sie chochrała a my popłakałysmy sie wreszcie ze smiechu tak dawał czadu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Magda trafilas w sedno ! to my tkwimy dzien w dzien w domu, a oni mysla, ze moga sobie chodzic...ja tez mam ochote pojsc z kumpelkami do knajpy ale mysle sobie, ze spedze go z chlopem bo widzimy sie tylko 3 dni w tyg, a on nagle wyskakuje, ze na piwko i przychodzi bezczelnie z kolega do domu zebym nie mogla sie sprzeciwic, niestety dostal zjebki przy koledze i uciekl  >:D

kapiel fajna sprawa ale musze pilnowac garow  ::)

a na allegro sa fajne torebki na przyklad  ;D
 
Pati to jeszcze ja Ci nie pogratuloalam, buzka ciesze sie, ze Ci sie udalo

niezle ceny opiekunek w stolicy, w Bydgoszczy placi sie srednio ok 450zl za 8 godz dziennie, a za luzne godzinki jak np Nati szukala to 5-6zeta za godzine.

wy to narzekacie, ze chlopy lataja po piwkach a u mnie odwrotnie, zwykle ja wiecej latam po piwkach z kumpelami, on tylko dom, zakupy, prasowanie itp, mam wrazenie, ze nasze zycie uplynie pod haslem - rodzinnie, pracowicie i gospodarnie. Brakuje mi szalenstwa, on swoje ma w alpinizmie, i romantyzmu od czasu do czasu chociaz. A ten ma zawsze swoja plyte, ze romantyzm i milosc wyraza poswiecajac sie dla nas i np wstajac w nocy do Staska albo wyreczajac mnie w domu prawie we wszystkim, i sie zlosci, ze tego nie doceniam, a ja doceniam ale chce cos jeszcze, choc od czasu do czasu. Smutno mi i zaraz bede plakac, nie wiem co mi sie stalo :( :( :( :o
 
no własnie Ana masz racje bo w zyciu trzeba zarowno myslec o sobie jako o rodzinie a takze o sobie jako parze kochajacych sie ludzi
i dbac o rodzine i o ten żar w związku

przed slubem to sobie nie wyobrazam zeby chcial chodzic z kolegami na piwo wpiatek
spedzalismy czas razem i jak wychodzilismy to razem
a teraz??? skandal jakis!!!!


 
hejooo

Jezuuu ale smolicie tych postów piernicze nie czytam za dużo wstecz...

Magda takkkkk leć na allegro ja od histori z junakiem tak właśnie się maszczę jak mi podpadnie ta połowica moja ...a ile mam za to teraz fajnych rzeczy ...... normalnie non stop coś kupuje ...(bo mnie bez przerwy wkurza)
....i dziś też bym się chętnie zemściła bo kazałam mu dokończyć położenie nowego silikonu pod prysznicem a stary sama wcześniej ładnie pościągałam......a tej jełopek pięknie mi to wszystko spartolił ehhhh no i będe mieć jutro podwójną robotę.....a sama wcześniej już to zaczełam i tak ładnie mi szło....no ale mnie wpienił
 
hihi Ketsa jak to na każdej prezentacji produktu - sciema była i tyle

no to lets go to allegro!!!!

ps. wlasnie ogladam ciuszki dla Mai a nie dla siebie o gluuuupia ja!!!

ps. i popros tu człowieku chłopa o przysługę - Ketsa tylko mu nie pokazuj ze ty to potrafisz robic bo to sie zle skonczy!!! daj mu sie wykazać - niech robi do skutku!!!
 


Magda no zrobił ci Rafał pranie móżgu to teraz masz ;)
a im dłóżej mu na to pozwolę...tym więcej sama później będe mieć roboty..... a poza tym w łóżku mi potrzebny bo masaż kto mi zrobi....;)
No a ciuszki też Maksowi zakupuje w takich momentach..... to na poczet zemsty Maksowej za to że za mało ojciec z nim czasu spędza :p (no i kółeczko się zamyka bo ktoś musi zarabiać żebym się mogła wyżyć...) ;D ;D ;D

Joeey bleeeeeeee stachurski słowika dostał ....a co on w ciąży jest czy co bo tak wygląda... ::) ;D
 


A pochrzaniłam na szczęście nie stachurski ... ;D.....


....a co to dziś ja sama do siebie piszę....hmmmm to chyba codziennie kto inny ma dyżur ;)
 
reklama
Do góry