reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
A my czekamy na nianię. Ma być o 18.00. Ja jestem śnięta, bo mała mi dała nieźle w kość dzisiaj. Chlapnęłam mega kawę, ale nic z tego, zaraz przywalę czołem w klawiaturę. :-[ A to ja niby mam prowadzić rozmowę. Ech... Na szczęście Ingusia łaskawie zasnęła o 17.00... eeee... własnie się obudziła...
 
hihi noooo Nathali dzieciary dają w kość - nie jestes jedyna

a na TVP1 zakazana piosenka hihi wlasnie spiewaja siekiera motyka ... :)
 
Ja pierdzielę, co ja dzisiaj z nią mam. Musiałam ją lulać i niby juz spała, ale jak kładłam ją do łóżeczka od razu ryk. Teraz jakoś śpi, ciekawe jak długo. Jeszcze nam nianię wystraszy. ;)
 
Natalia, daj znać jak tam wypadła rozmowa z nianią. Bardzo jestem ciekawa.

Okazało się, że mój tatulek ma jeszcze rękę złamaną. Ręką mu spuchła i zsiniała, więc jeszcze raz wybrał się na ostry dyżur i jak mu ja prześwietlili to się okazało, że złamana. Wcześniej mu lekarz te rękę obmacał i stwierdził, ze cała jest - mądrala. Siorka moja, w związku z tym awanturę w szpitalu, że kto to myślał tak się pacjentem zajmować. Bo ona też biedna dzisiaj, - z tatą jeździła po tych lekarzach i już wracała do domu, jak tata raban z ręką podniósł. Mam nadzieję, ze to już koniec newsów odnośnie wywrotki mojego taty.

A Gabcia już śpi....czego i waszym dzidziolkom życzę.

To ja uciekam spędzać czas z panem małżonkiem dobranoc
 
Klucha biedny tatko. :-[ A jak to się w ogóle stało, że zleciał ze schodów?

Co do naszego interview ;) to wypadło nieźle. Dziewczyna jest otwarta, sympatyczna i ciągle uśmiechnięta. Ma doświadczenie, bo opiekowała się już 2 lata dziećmi. Nie za bardzo umiała odpowiedzieć na zadane przez nas pytania, nawet nie umiała powiedzieć jak mogłaby bawić się z Ingusią. Jednak w kontakcie z nią była bardzo pomysłowa i widać od razu, że lubi dzieci i że ma do nich podejście. Widocznie nie potrafiła nazwać tych zabaw. Jesteśmy generalnie na tak. Jutro mamy spotkanie z drugą kandydatką i zdecydowaliśmy, że nie będziemy dalej dawać ogłoszenia. Wybierzemy z tych dwóch, a raczej jesteśmy już zdecydowani na tą. ::) Najwyżej jak się nie sprawdzi to będziemy dalej szukać. Ingusia ją zaakceptowała bardzo nawet. Na dowidzenia zrobiła jej papa chyba z 10 razy i jeszcze chciała do niej na rączki. ;D (ode mnie chciała iść małpa jedna >:D )
 
Wracam z albumiku.

Już pisałam, że zdjęcia ze spotkania Wandzi i Joeey bombowe, ale jeszcze chciałam wyrazic mój zachwyt nad nowymi (ta popijawa Paulinki i Adusi w łóżeczku jest the best :laugh: ). Acha, jeszcze co do starych to Joeey skąd Ty kobito wytrzasnęłaś tą czadową bluzę z kapturkiem?! Też chcę taką!

Anetko Kamilek przeuroczy, już Ci go chwaliłam na gg, ale jeszcze raz powtórzę. A oczy ma nieziemskie wprost! ::) ;D

Sorbuś no faktycznie fotki z tatkiem rozbrajające. :D I jestem pełna podziwu co do umiejętności Mai. Nieźle sobie radzi.

Magdamaj no nareszcie wstawiłas jakieś zdjęcia! Nie pamiętam czy w ogóle wstawiałaś kiedyś, bo Cię nie kojarzę wcale a wcale. Prosimy o więcej! Majusia słodka dziewczynka. Widzę, że jest co kochać. ;) :laugh:

 
reklama
Do góry