reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Cyprysiowa - nie marudz tylko do dzieła !!! NADRABIAJ

a potem mi strescisz bo tez jestem nie w tomacie ;D ;D ;D ;D ;D

zachecona komplementem powstawiam jeszcze jakies foty
 
ja nadrobilam ale nie pamietam co chcialam napisac bo w miedzyczasie ogladam festiwal w Sopocie, gotuje zurek kujawski i wsciekam sie na chlopa, ze na piwo polazl ::)

zaprosilam jutro tesciow na obiad ::) ::) ::) ze szwagierka ::) ::) ::)

Natalka super, ze juz pierwsza niania przypadla Ci do gustu ;) a ta bluza ma do pary dol, cala jest z polarku i mozesz ja nabyc w 5-10-15 ;D dresik kosztowal 40 zl i byly ostatnie 4 sztuki jak ja kupowalam, co uznalam za dziwne bo byl z nowej kolekcji - babka powiedziala, ze po prostu ostatnie juz sztuki bo ma dresik powodzenie i szybko wymietli :p

ziemzia ten pchacz licytowalam ostatnio na allegro ale ktos dal zlotowke wiecej :( po twojej rekomendacji moja ochota na niego rosnie :laugh:

klucha wspolczuje twojemu tacie przejsc - szokuje mnie czasem sluzba zdrowia - nie zauwazyli, ze reka jest zlamana ::) no tak o jak czlowiek nie narzeka to nie robia przeswietlenia - co za paranoja :mad:


 
a za mnie np Milke mleczna ;D

Klucha rozumiem Cie tez nienawidze pumpernikla, fuu :p lubie mace jak Joeey, albo zwykly razowiec ale bez drozdzy.

Ja to jestem zdecydowana ;D - oddalam te bluzeczke, ktora sobie kupilam na weselicho, bo wypatrzylam inna w Promodzie i bardziej mi sie spodobala. Slawek powiedzial co prawda, ze jest identyczna jak tamta, ale co on sie zna :p do tego aksamitne wdzianko z ozdobnymi guziczkami na wierzch jakby bylo chlodno. Spodnie wyszperalam w lumpiku - dla grubasa rozmiar 42 tylko krawcowa mi skroci nogawki. Po weselu wkleje zdjatka.
 
ale z was swinie mi juz leci 2 tydzien odchudzania i wiecie co,trzymam sie jak nigdy!!!!!!dzis np.byli znajomi u nas i Adrian robil obiad to ja zeby glupio nie bylo na sniadanie nic nie zjadlam tylko o 14 obiad i oni jedli sobie rybke a ja kurczaczka gotowanego z groszkiem z marchewka,bez ziemniakow,zjadla na malym talerzyku i juz najedzona bylam,potem tylko gruszke i koniec.Co prawda teraz mnie juz ssie ale po 18 nie jem.Dzis w ogole był wyjatek ze jadlam obiad bo normalnie to jem 2 kawalki na sniadanie i potem w ciagu dnia jakias papryke,gruszke czy cos i koniec.Wkurza mnie tylko to ze nie schudlam chyba nic jeszcze!!!co prawda wage mam rozwalona ale oczy mam ok!! :mad:
 
Hanka ciesze sie ze ci się podobało ja tez uwielbiam ta fotkę :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


Natalio to fajnie z tą nianią - zazdroszczę :-[ :-[ :-[ a tak w ogóle czemu ja zatrudniancie bo chyba cos przegapiłam :-[ :-[ :-[

 
Cyprysiowa ty sie tu ze mna nie licytuj to nie allegro!!

do roboty!!

Joeey to sie oburzam bo moj tez polazl na piwo chociaz mu sugerowałam mocno zeby został
w koncu ja tu skwiercze w domu \ nikt mnie nie odwiedza \ nawet pies z kulawa noga
a przeciez moje zycie do urodzenia pełne było aktywnosci znajomych fajnych spotkan i atrakcji towarzyskich i zawodowych
a teraz nie mam czasu w nosie podlubac bo ten mały wulkan energii ciagle gdzies biega
i jak ten Rafal chce miec wiecej dzieci to to nie moze tak wygladac ze ja tu uswierkam w domu a te wesolo zyje
jakby nigdy nic

tak sobie mysle jak sietu zemscic i milo spedzic ten wieczor tak megamiło i jedyne co mi przychodzi do glowy to kapiel - tez mi atrakcja..
 
reklama
Do góry