reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

robie dzis leczo na obiad za cała siate papryki i pomidorów zapłaciłam całe 5 zł ::) ::) ::) :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
A i jeszcze wam napiszę jaka jestem wyrodna matka - poszłam dzis na spacer i zabrałam maję na głodniaka - zapomniałam jej dac jeść :-[ :-[ :-[ i jeszcze się dziwiłam że mi sie dziera w wózku ::) ::) ::) :-[ :-[ :-[
Normalnie paskuda ze mnie i tyle :p
 
Sorbek - no chyba zbankrutujsz teraz ;) ;) ;) ;)
pieknie dziecko glodne chodzi a ta powarzywniakach szaleje !!

a ja sie pochwale ze Maja ząbków nie ma - nic a nic
a Maja Sorbusiowa to ile ma ? ? czy tez może nic??
 
hej :)

jeszcze pół godziny i jade do domu :) nic dziś konkretnego nie zrobiłam ale w poniedziałek juz bedzie trzeba sie wziąć do pracy :p Dyrektorka zgodziła sie żebym pracowała od 7 do 14 :) dzieki temu bede w domu o 15:30 :) i bede miała jeszcze czas żeby spędzić go z Kacperkiem :)

Dziś wieczorem przychodzą do nas znajomi z wódeczką ;) wczoraj wrócili z Cypru :) ale im zazdroszcze takiego ciepełka ::)
to u nich byliśmy 2 tygodnie temu na weselu :)

w domu raczej nie bede siedziała na bb więc nie bede wszystkiego nadrabiać :( dlatego wybaczcie mi jeśli kogoś nie pocieszę albo nie pochwale :-[

 
Haniu u nas takie coś nie przejdzie żeby doszyć tasiemki do poszewki i przywiązać do szczebelków bo kołderka dziś była nie ruszona a Kacperek wyszedł spod niej i spał w poprzek łóżeczka na miejscu gdzie powinna być poduszka (bo śpi bez poduszki) ::)

Klucha niezła ta opiekunka za 4000 zł!!! :o :o :o Możliwe że za dużo zmian na raz daliśmy Kacperkowi, zobaczymy jak bedzie sobie z tym radził. Dziś bardzo marudził Pawłowi, płakał co chwila, jak Paweł go na ręce to on chciał na podłoge , jak był na podłodze to na ręce :( :( :( ale potem zasnął i śpi już 3 godziny :) .....nie wiem czy pytałas jak Kacper sobie radzi z moim powrotem i przeprowadzką czy z odstawieniem od cyca, bo ja nie karmie, więc chociaż to mamy z głowy ::)
 
Klucha nic sie nie martw - Majeczce to nawet nie widac na dziąsłach zeby tam sie coś działo wiec pewnie jeszcze jakis czas poczekamy na te ząbki..

Paula - powiem Ci że swietne to zdjecie Kacperka w Twoim podpisie - no az sie do niego chce usmiechac :) :) :)
 
reklama
Do góry