reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Bartyś nigdy nam sie nic takiego nie zdażyło bo Kacper szaleje za kaszką ale nie raz nie chciał jeść dopiero za jakiś czas....a raz kiedyś na noc nie zjadł prawie nic i stwierdziłam że nie jest głodny a potem wstał chyba o 23 i zjadł całą butlę. Może u Kamilka to tylko tak dzisiaj nie masz co sie martwić na zapas.
 
reklama
Acha po wczorajszej mega klutni z Arkiem dzis od ranca nie odzywalam sie do niego i w sumie sie nie odzywam a odpowiadam pol slowem :) a on jak nienormalny sie przychlebia i podlizuje i jest taki mily :laugh: a ja bede dalej taka jedza moze W KONCU ZROZUMIE ze zona i corka najwazniejsze ;D
 
Dobra zmykam do łóżka, nie ma co siedzieć po nocy a jutro oczy na zapałkach ;)

Paweł przyszedł sam i przyniósł całą miskę pierogów :laugh: hura nie musze jutro robić obiadu!!! :laugh:

Pawła jutro nie ma bo jedzie do pracy zabrać swoje rzeczy i papiery więc bede na bb od rana :) więc już teraz zapraszam na poranną kawkę :)

DOBRANOC
 
Hej DZiewczynki!

Wiolus trzymam kciuki za zabieg!!

Paula zrobilas mi takiego smaka na pierogi, ze mimo, ze jestem po sniadaniu slinie sie jak glupia! :D :D Moja babcia robi rewelacyjne pierogi. Ale sie rozmarzylam! :laugh:

Natalia - wspolczuje... Ktoras dziewczyna to swietnie napisala - dla maluszka babcia jest ZABAWKA, a mama zawsze zostanie mama i jest najwazniejsza!

Dziewczynki cos mi sie w kostce zrobilo, ze jak chodze to od czasu do czasu lapie mnie taki okropny, nagly bol, ze praktycznie zwala mnie z tej nogi. ::) Jest to bardzo uciazliwe i niebezpieczne, co jesli mnie zlapie akurat kiedy niose Atka?! Mialyscie cos takiego? Jakis nerw mi sie tam skrecil czy co... :p Jak syn moj pierworodny i jednorodzony sie obudzi to pojde do lekarza. Jutro cholera mam sie ladnie ubrac, a jedyne ladne buty mam na obcasie, to jak ja z ta noga pojde na obcasach??! Chorera mac... ::) ::)
 
Wracam z albumiku zdjecia cudasne! :D

Joeey i Wanda
usmialam sie po pachy z ruchliwosci Ady i ze stoickiego spokoju Paulinki. :D :D Swietnie to ujelyscie! I ta minka Paulinki jak siedzi ze smokiem kiedy Ada szaleje jest boska! ;D

Klucha i Ziemzia - hustaweczkowe zdjecia super! :D :D

Oczywiscie wszystkie pozostale dzieciaczki to slodyczki same!! :D :D :D
 
Okazalo sie, ze mam zapalenie sciegna przy prawej kostce... Mam nie chodzic na spacerki przez 4 dni i odpoczywac i smarowac sie kremem, bo tabletek nie moge brac ze wzgledu na karmienie Atka. Wyglada na to, ze nici z obcasow jutro i bede musiala pojsc w moich... zoltych martensach. ::) ::) Czuje sie jak za czasow licealnych! :D 29 letnia licealistka! ;D ;D
 
Paaricia trzymam kciuki zeby Ci sie udalo z tym obywatelstwem. Kuzynka mojego meza mieszkajaca w Australii stara sie wlasnie o obywatelstwo polskie :) :) :)

A zapalenie sciegna przejdzie,trzymaj sie !!!
 
reklama
Do góry