reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
ojejej zycze bezstresowego powrotu ::) trzymaj sie Palcia :)

a ja mam jutro dwie nianki do synusia ;D a z moja siostra to w zasadzie 3 ;D szkoda ze jej kolezanki dopiero teraz wyrazily ochote pobawienia Oskarka bo juz koniec wakacji :p ::) ale dobre i to wreszcie na spokojnie zrobie obiadek i moze na miasto wyskocze bo Oski nie ma tylko jedna cieplejsza czapusie ::)
 
dzięki Gabi :-* będzie ciężko ale nie mam wyjścia :(

no a moja "niańka" coś sie zlisiła i ostatnio nie przychodziła czyżyby dlatego ze Paweł był w domu :p no a teraz szkoła więc napewno już na spacer z Kacperkiem nie pójdzie :( za to tata bedzie chodził :)

ja Kacperkowi kupiłam ostatnio fajną taką cieplejszą czapeczkę i szkoda ze 2 nie wzięłam bo na taką pogodę to akuratnia :)
 
No, Paula miała samotną wenę! ale jak widać przynajmniej na spokojnie nadrobiła, bo z wami to ciężko....

U mnie jak zwykle net dziś nawala, już mam tego po dziurki w nosie!!!

Miśka dzisiaj żeba chyba wyduszała, bo kupa za kupą leciały, normalnie 7 razy ją przebierałam, a brudnik pełen, mimo, że wczoraj dopiero pranie rozwiesiłam - no i przeciwbólowe leciały cały dzionek!!

Miłego wieczorku, nie piszcie za dużo, bo znów nie nadąże za wami, ahahaha
;D

Natalia, kopnij w tyłek babsztyla, lepiej ci się zrobi od razu!!
 
Sorbek moj nowy numer gg 6363555  ;D ;D

Natalko ja Cie chyba bardzo dobrze rozumiem.Ja bym nigdy w zyciu nie dala zeby ona mi Ole uspala, nakarmila, przewinela czy cos takiego.Normalnie od razu palnelabym taki tekst ze hej  ;D niestety nie moge Ci nic napisac na temat tego ze Ingusia lgnie do babci.Bo u mnie jest tak ze Ola nie lubi byc u nikogo na raczkach tylko u MNIE  :) :) :) chyba Gaba od kluchy tez ma podobny syndrom  :laugh: nierozumie kompletnie tych tesciowych  ::) ich epoka minela juz dawno niankowania dzieci, teraz jest nasza kolej a sie wpiepszaja niepotrzebnie.Moja mama tego nie robi i jestem bardzo happy z tego powodu  ;D uswiadom jej delikatnie ze opieka nad Ingusia nalezy do Ciebie i Tobie to sprawia PRZYJEMNOSC  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Beatko to ja oddam Ci swoja tesciowa to Cie zameczy swoim matkowaniem Twojego Mikiego  8)
Mnie sie tyle razy tesciowa pytala czy moze Ole na spacer wziasc a ja odpowiadalam nie i na jakis czas mialam spokoj  ;D bo ja taka pyskata jestem i moje NIE brzmi jak NIGDY W ZYCIU  ;D

Paula wspolczuje powrotu do pracy, trzymaj sie dzielnie kobitko  :-* :-* dobrze ze maz moze zostac z Kacperkiem napewno bedziesz sie pewniej czuc z tego powodu :)
 
Ziemzia no mam dzisiaj wene ale co z tego jak nikt nie chce ze mną gadać  ::) Gabi wpadła na chwilkę i już gdzieś zniknęła a Ty też uciekasz  :p

ide zobaczyć co robi mój męzuś bo coś mi sie wydaje że z dziadkiem piją coś pod te pierożki  ::)

ooo...a co to? ktoś mi nie daje wysłać posta :o to Wioluś :D
 
Hejo :)

Natalko ech, jak by to powiedzieć  ::) rozumiem Cię w 100 % bo ja tez jestem okropnie zaborcza i zazdrosna, z reszta sama wiesz  :-[ a wiesz, że przypomniało mi się, że kiedyś przyszliśmy wszyscy w trójkę (tzn. ja, Marcin i Kamilek ) do teściowej do pracy zostawić jej Kamilka na godzinkę żeby coś załatwić i ona też się "przejęzyczyła" i powiedziała do Kamilka: "Przyszedłeś do mamusi do pracy ?". Ja nawet nie zareagowałam bo uznałam to za przejęzyczenie właśnie. Zapewne chciała powiedzieć" Przyszedłeś z mamusią do babci do pracy"  :mad: ::)  ::)

Paula ja jakoś nie mam odwagi ciągle zostawić Kamilka samego w pokoju :( On czasem się przebudza w nocy i trzeba mu dać smoka jak zaczyna sobie marudzić więc to chyba jeszcze dla nas nie ten moment :(

Wanda, Joeey super zdjęcia ze spotkania :) Joeey to Ty już w Polsce ? :)

Donia widzę, że Filipek ma chodzik :) I jak oceniasz ten sprzęt ? Faktycznie jest to "odciążenie " dla rodziców ? Pewnie było coś o tym na zakupach, a ja dawno tam nie zaglądałam  :-[

Wanda czy wszyscy Ci mówią, że Paulinka to cały tata ? Normalnie jak 2 krople wody :)

Natalko, Sorbuś gratulacje raczkowania dla Waszych dziewczyn  ;D

A my mieliśmy dziwną rzecz wieczorem tzn. po 3 godzinach od ostatniego jedzenia Kamil za cholerę nie chciał się chycić mleka :( Zwykle już chce "się posikać" za butelką a dziś ryk za każdym razem jak mu ją proponowałam ( aż 3 razy chyba od 21:00 do 22:00 ) ??? Nie mam pojęcia o co chodzi, ale nic go raczej nie boli, bo miał dobry humor i bawił się w chichy śmichy z Marcinem a jak dałam mu Flipsa to rzucił się na niego jakby 3 dni nic nie jadł  ::) Zdarzyło się Wam kiedyś coś takiego ??? bo nam pierwszy raz chyba  ::) przesyt mleka jakiś czy co ???
 
ja zapomnialam napisac ze bylismy dzis u laryngologa i termin zabiegu(wiazadelka juz kiedys pisalam)mamy na 22 styczen i bedzie pod narkoza bo takim maluszkom to nie robia znieczulenia mijscowego
 
reklama
Wiolus dzięki kochana  :-* i to tylko dodaje mi otuchy że Paweł zostaje z Małym.

Bartyś Kacperek też potrafi sie przebudzac w nocy i wtedy daję mu smoka albo na jedzenie koło 4, zobaczymy jak będzie to wyglądało, jak bedzie płakał to spowrotem przeniesiemy go do nas, póki co śpi :) myślę że im dziecko starsze tym jest trudniej nauczyć go spac samemu w pokoju.

Wiolus to dobrze  ze macie już zaklepany termin, lepiej to załatwić i mieć to z głowy i zobaczysz że wszystko będzie dobrze :)
 
Do góry