reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Czesc mamuski......

Parcia bede uderzac na gg do ciebie albo meilem w sprawie angelskiego!bardzo dziekiuje w kazdym badz razie4!!!A co do sciegna to napewno przejdzie-ja mialam nadrwane sciegno miesni ledzwiowych kregoslupa,takze nawet nie moglam wstac sama z lozka!!!wiem z to boli jak cholera!!!!!!

Natalko nie daj sie tej jedzy!!!!

Joeey,Wanda fajnie ze sie wam udalo spotkanie!!!tylko pozazdroscic!!!!!!!
 
reklama
Bylam wlasie w albumiku i zdjecia z imprezy Joeejowo-Wandowej obledne!!!!Adula to musi byc naprawde ruchliwe dziecko!!!A nasza Paulinka normalanie Anioleczek w w pelnym wydaniu!!!chcialabym napisac jak mamusia ale mi to przez gardlo nie przejdzie...hehheheheheh
 
Witajcie babeczki!!

Ja tak na momencik!! i znów mam tu tyły jak cholera ::)

Spiesze, coby przekazać Wam pozdrowienia od Martulki - biednej niewyspanej i zmęczonej Martulki! do mojej kochanej synowej znów sie przyplątało coś :mad: :( :( :( miała bardzo wysoką gorączke z niewiadomych przyczyn!!! bidulka malutka!!!!
A Martusia wpadnie tu jak tylko sie wszystko unormuje, i jak to ujęła - jak przespi troszke wiecej niz 3 godziny :( :( :(

A ja juz sie nie mogę doczekać poniedziałku :) wreszcie mi sie tu stąd wyniosą wszyscy ;D ;D ;D

no a teraz spadam sprzątać piwnice (chyba ze mały książe odmówi spania) :mad: :mad: :mad:

Buziaki dla wszystkich :-* :-* :-* :-*
 
Witajcie :)

Czy ktoś jeszcze napije sie ze mną kawki??? :)

Ale sie dziś nie wyspałam ::) Kacperek obudził sie własnie wtedy jak my kładlismy sie spać i zebrało mu sie na zabawę ::) wzięliśmy go do siebie do łóżka i tak zasnął, potem chciałam go przełozyć do łóżeczka (w drugim pokoju) no i tylko go położyłam a ten oczy jak 5 zł i wstaje ::) więc ja go znów do nas do łóżka i tak spaliśmy we trójkę do 4:30 kiedy to udało mi sie przenieść Kacperka do łóżeczka.
Ja sie co chwila budziłam bo prawie nie miałam kołdry ::) a Paweł sie nie wyspał bo czuwał zeby Kacperka nie przygnieść ::) a wstawał o 5 do pracy :p
boje się że Kacperkowi jest ziomno w tamtym pokoju i dlatego nie chciał spać, bo tam jest troche chłodniej, a Paweł powiedział ze dziś przestawiamy łóżeczko spowrotem bo mu tak szkoda Kacperka żeby sam tam spał ::)
 
Paula heheh to dobrza bo juz się zastanawiałam czy mam maję przenosić ale bardzo nie chcę

Wiolus juz zapisałam :p

Wanda joeey
super fotki i tez mi sie najbardziej podobały - te pt. ruchliwa Paulinka :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Na poczatku nie poznałam joeey bo tak slicznie wygląda ;D
A czytałas jak pisałam żę Ada to cała ty jak byłaś mała - ostatnio oglądałam fotki od pocżątku na zamknietym :p

Natalia i jak dzis lepsze samopoczucie ???

Bartyś
wysłałam ci smska ???? dostałaś???

Do Fuczaka tez - jest jeszcze na wakacjach :)
 
A i zapomniałam Pati trzymamy kciuki mocno żebyś dostała to obywatelstwo ;D ;D ;D

a moja propozycja olana
:( wystarczyło napisać że nie chcecie :p :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 
Asiu no miałam wczoraj Ci napisać i nawet jeszcze siedząc w wannie o tym myślałam ale potem wyleciało mi z głowy :-[ :-[ :-[

Tytuł o pielęgnacji musiałaby zmienić Joeey bo to ona zakładała ten wątek ale ja nie wiem czy tak można, zresztą chyba to nie ma sensu tak mi sie wydaje, ale jak zdecydujecie zeby zmienić to ok :)
 
reklama
Tak sobie tylko pomyślałam bo ten watek powoli zamiera i juz niedługo nie będzie potrzebny a nocnikowe sprawy na topie

no ale nieważne 8)
 
Do góry