reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Hejka :)

Ale sie dzis narobiłam :p a i tak jeszcze nie skończyłam ::)
Przeprowadziliśmy dziś Kacperka ze spaniem do jego pokoiku, zobaczymy jaka będzie ta noc ;)
trochę mi smutno, ale nie może przecież ciągle z nami spać w pokoju.

U nas dziś cały dzień pada :( nie przestało ani na chwilkę ::)
Myslałam że więcej napiszecie a tu tylko 5 stron ;) ;) ;)
 
Klucha no moje samopoczucie nie jest najlepsze, strasznie nie chce mi sie wracać do pracy :(, żal mi zostawiać Kacperka :( ja to chyba bym mogła siedzieć w domu z dziećmi :p jedyna pociecha w tym że teraz Kacperek póki co zostaje z tatą a potem zobaczymy.

Hanka to kiedy przyjeżdżasz na tą Finladię??? ;D

Natalio ja to bym sie cieszyła jakby mnie tak ktoś nieraz chciał wyręczyć ;) ale nie babcia przyjdzie, jak Kacperek ładnie sie sam bawi to go akurat bierze i potem jak pójdzie to już sam nie chce sie bawić ::) i to mnie najbardziej wkurza! :( no ale Twoja teściowa to już przesadza!!!! żeby mówić na siebie "mamusia"!!! ::) no zabiłabym!

Asiu gratulacje dla Majusi za nocnik!! :D

 
Natalia Gratulacje dla Ingusi raczkowania :laugh: :laugh: :laugh:

Joeey doświadczenie już masz więc następne będą bliźniaki ;) ;D czekamy na Wasze zdjęcia a zaraz ide obejrzeć Ady i Paulinki :)

Oj Natalio aż mi Ciebie szkoda :( biedactwo tak to przeżywasz, ale jest jeden plus tego że nie mieszkacie z teściami i nieługo sobie pojadą :) Głowa do góry!



 
Joeey, Wanda zdjęcia Ady i Paulinki cudne :laugh:

Filipek, Cypryś i Oskarek dawno ich nie widziałam, ale chłopcy urośli :)

Misia i Gabrysia urocze na spacerku :)

Szymuś cudnie na plaży :) zawsze mnie rozbrajaja takie zdjęcia z nad morza :)

Paulinka aniołek rzeczywiście jak aniołek :angel: :D

 
halo gdzie Wy sie podziewacie ??? jak ja mam czas to Was nie ma :( :( :mad: ::)

Joeey i Wanda są usprawiedliwione ale reszta!!!! NIE! :p

Zdanka sie wczoraj pokazała i znikła dziś na cały dzień :(

Magdamaj, Emma widze Was na gg ;D czemu sie nie odzywacie, dawno Was tu nie widziałam :(

 
reklama
Do góry