reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Ketsa właśnie komp nie widzi aparatu  :( więc próbowałam z płytką i też nic  :mad:

Właśnie wpłynęły pieniążki za rury to pojadę do media po aparat ;D
 
reklama
fajnie ze nam nie nasmiecila  ;D ;D

a my mamy drugiego zabka na horyzoncie ale w parze za tym zupelny brak apetytu kaszka rano wyplakana i niezjedzona a jak sie obudzi sprobujemy obiadek ... juz sie boje  ::) ::) ::)

o ja  ::) juz sie obudzil  ::) ::) ::) ::) ::)
 
Gabi, graulujemy ząbka i współczujemy dolegliwości z nim związanych. Smacznego dla Oskarka i dużo cierpliwośći dla Ciebie na najbliższe chwile obiadku!
 
Pati to ja tez miałam niedawno Dragona - 30 l na 100km ::)

Teraz mam Dragonka tylko 12l ;D

Gabi trzymaj się jeszcze tylko kilka ząbków nas czeka ;) :laugh:
 
Donia, cos Ty za pojazd miała, czołg?? no czołg to chyba pali 100/100 ::)
Pati, ale mnie natchnełas, tez wymysle imie dla naszego ;)
Swoja droga myslalam ze juz jakas głeboka noc u Was... ::) :angel:
Co do zabków, to Oliwcia okrutnie zaczyna sie slinic, moze teraz na gorze cos wyjdzie :)
 
Magi moje ulubione maleństwo :( :mad:

galloperfw6.jpg
 
reklama
Do góry