reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Donia fajne malenstwo ;D ja choruje na toyote rav4 mam sentyment do terenowek jak sie odpowiednio wzbogace to bez zastanowiena kupuje to autko ;D ;D ale najpierw domek ;) :laugh: :laugh:
 
reklama
Fajniusi :) zawsze mi sie takie podobaly, ale toz to drogie w utrzymaniu okrutnie ::)
Bylam w albumiku, zdjecia superowe, swietne komentarze Hanki ;) I ta dziczyzna w tle jaka dorodna ;D bardzo fajne zdjecia, a morza Wam zazdroszcze...
 
Gabi to mamy te same gusta bo ja tez terenówki uwielbiam ;D a tego sie właśnie pozbyłam bo teraz właśnie mam toyotkę rav4 ;D
 
Donia, wzbudzasz zazdrość Koleżanek, nie wolno tak!!!

ja terenówke będę miała jak sie przeniosę w bieszczady i zaszyje w dziczy, ale to jeszcze długo nie, bo tam nie bede pracowac, tylko sielsko anielsko zyc!
na razie chyba zdecydujemy sie na budowę domu pod warszawą; a potem zamienimy jarisa na corolle verso (bo moj mąż mówi, ze do verso to juz nawet prawko zrobi :laugh: :laugh: :laugh: i tak mu nie wierze!)

Magi, dziekujemy :-[
 
A ja juz wczesniej zostalam wprowadzona w zazdrosc ;D ;D ;D Wiem ze Donia rav4 jezdzi :)

Gabi - gratuluje obu zabkow, bo nie jestem pewna czy pierwszego gratulowalam ;D

no i nie wiem jeszcze co chcialam rzec. Mysle nad sprzedaza duzego wozka, ale tak mysle i mysle i dochodze do wniosku - po co ??? ??? hehehe :) Przeciez nic mu nie postrzeba, a mala parasolke mam :)

zamiast myslec o mgrze to ja o bzdetach :(
 
No ja mam emmealjunge prawie nieużywaną ale chyba zostawie, może kiedyś drugi dzidź będzie chciał jeżdzić w takich luksusach (a nie w małej wąskiej parasolce tylko...) tylko miejsca mało w mieszkaniu...
 
Właśnie wróciłam z Media Markt i aparatu nie kupiłam ;D dopiero w piątek będę miała mam upatrzony Fuji teraz cena 1400 a w piątek będzie za 850 więc czekam cierpliwie ::) :D

Dziewczyny no co wy nie chciałam wzbudzac zazdrości :-[ ja mieszkam na wsi i taka terenówka jak znalazł :)
 
reklama
Do góry