reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
HEJ BABECZKI!

muszę się z rana pochwalić: od dwóch dni moja Mała mówi "mama" patrząc mi w oczy i wyciągając rączki!!!!!, szczególnie jak chce wyjść z kojca lub łóżeczka :) :) najpierw myślałam, że to taki zbieg okoliczności, ale teraz tak jest za każdym razem. ale fajnie :) :) :)
do tej pory mówiła "mama", ale zupełnie nieświadomie. a teraz to chyba naprawdę mówi to do mnie.
 
dolaczam do graona niewyspanych......f.u.c.k......jestem nieprzytomna, obejralam film i polozylam sie o 00.40, a o 01.20 obudzila sie Ada i chciala jesc ::) pomimo sytej kolacji w postaci gestej kaszki :p no i pozniej kolo 4 marudzila co mnie dobijalo na spiocha wstawalam i pobudka po 7 - nie zasluzylam na takie meki :( :( :(
 
Gocha to super ! masz zdolniache w domu ! moja nawet nieswiadomie nie mowi mama :(
Gaba marze o drzemce ale nie zapowiada sie na nia ::)
 
Hej!Aleee sie nie wyspalam.Gocha gratuluje umiejetnosci corki .Hania jak cos chce zeby jej dac to mowi daa na poczatku myslalam ze to przypadek.

Wczoraj Hania byla tak slodziutka(umie pokazywac paluszkiem gdzie jest swiatelko i papa)no i Pawel jest chory wiec go odizolowalam od Hanin bo mam dosc jej chorob.No i on zajrzal na chwile do pokoju naszego a Hani a tak sie ucieszyla jak go zobczyla ze od razu swiatelko mu pokazala,bez pytania i papahehe
 
nngtnnnn m c,

Hania sie przywitala :laugh:

Dor dawno nie bylo .Wlasni ,pr ,z,eczyta lamposta,,

Haania wstawia mi spacje i przecinki ;)

zaczynam od nowa Dor daawno tu nie bylo??Wyjechala gdzies??

Wlasnie przeczytalam jej posta w Poronienia.Nie mialam pojecia.Bardzo mi przykro dorciu,ale cale szczescie masz tera swoja kochana weronisie i juz jest ok :)
 
czesc

Gochna gratuluje

ja zawsze byłam mega śpiochem Potrafiłam spać po 14h ;D a teraz kłade się o 22 wstaje co 2h dać małemu cycusia, spie do 6-7 i jestem wyspana Myślałam że nia da się tak funkcjonować a tu jest ok

ide zaraz do reala bo sa dzis bodziaki w promocji Za 3szt 9zł muszę obczaić do spania niec specjalnego nie potzebuje Najważniejsze zeby była 100% bawełna
 
reklama
Oj Wandziu, bylo mowic ze mam niemowic ;D Tak sie zastanawialam, co takie tajemnice robisz ;) Slusznie Magdus zauwazyla :laugh:
Tylko nie wiem, czy aby nie wyjade na weekenda do ZG...tak sie zastanawiam i zastanawiam i troche mi sie nie chce...sama nie wiem.
Gocha gratulacje :)
Oliwcia mamuje od dawna, coraz to nowe slowo ma jako ulubione, ostatnio to jest dej ;) dej i dej. Ale mama mowi raczej nieswiadomie, podobnie jak baba i tata. Tak mysle.
 
Do góry