reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Ewela udanej podróży jutro i żeby przebiegła spokojnie :) wypoczywajcie!!!

Ja zmykam, zostawie Kacpra u babci i ide po Pawła bo leje a on nie wziął parasolki ::)

papa
 
reklama
buuuuuuuuu Piotrus popsuł mi telefon na amen Nie da się go naprawić Ide jutro na miasto w poszukiwaniu nowego aparatu dobrze ze byłam w Tak Taku Podpisze teraz umowe i bedę miała taniej nowy telefon A tak go lubiłam buuuuuuuuuuu
 
Paula ale z Ciebie dobra zona ::)

Ola moj telefon dzisiaj okazywal symtomy zblizajacej sie smierci ;D ;D tak ze przyjdzie czas na wymiane ale ja swojego az tak nie lubie :laugh: :laugh: znaczy sie lubie ale juz mi sie znudzil :D :D
 
Gocha bo pytałaś, czy ja mam na imię Kamila :) Nie, jestem Aneta, ale mój syncio ma na imię Kamil ;D

Ewela współczuję rozstań :( Moja siostra jest teraz w Norwegii w Trondheim od miesiąca i już za nią tęsknię :( A co dopiero za swoim chłopem ::)

Kamila no ja też oczywiście dołączam do grona gratulujących :)

Paula kiedy dokładnie wracasz do pracy ? :(

No to jeszcze na koniec pochwalę się osiągnięciami ruchowymi mojego Kamilka :) Odkąd nauczył się stać i raczkować, to tylko to chce robić : ) A zasuwa nieźle do przodu :) A co najciekawsze, to stojąc przy sofie czy fotelu czy szafce, potrafi przesuwać się na boki przekładając stópki :) Na szczęście widzimy, że coraz pewniej to robi, tak że już nie biegniemy ze strachem do niego za każdym razem, bo na początku ciągle go asekurowaliśmy :)

No to chyba tyle narazie, idę zaglądnąć na inne wątki :)

Aha, Agnes co z Waszym mieszkankiem, bo pewnie pisałaś coś jak mnie nie było. Udało się ?
 
reklama
Do góry