reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Olu Ty tez niezła laska :laugh: przynajmniej na zdjęciach :p

Magduś to Ty też szczuplutka jak na taki wzrost :) a ja wzrost przeciętny: 164 cm a waga 50 kg, przed ciążą w porywach nawet 49.
 
reklama
nooo..w koncu AL spi..;D

no a jak zaopatrzylam sie w kompik..a jak chlip popsuje to mu tak nastrzelam szmata po łbie zo wlosy urosna mu odrazu..ahahaha..:D

a jak nie dam rady to delegacja mile widziana..:D

ok..DOBRANOC ..papapapa
 
witam
kurcze fręc tak uważałam zwłaszcza po waszych apelach a tu masz babo Ewunia spadła mi dziś z łóżka  :-[
rano ją karmiłam na leżąco i zasnełam  :-[ po chwili było tylko wielkie bęc Ewcia leżała głową w dół wywimięta jak bannan przeżyłam szok już nie mogłam zasnąc jak miałam ją u siebie na łóżku dopiero jak ją odłożyłam do łóżeczka to zasnełam
odpukać nic się nie stało płakała tylko w momęcie upadku jak ją tylko podniosłam podeszłysmy do lustra i juz były uśmiechy ale na samą myśl mam gesiom skórke
w południe pojechliśmy nad wode i było super odreagowałam do domu dotarliśmy dopiero przed 20 i szybkie kapanko

CYPRYŚ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TWE MINI URODZINKI  :-* :-*

w albumiku super zdjęcia a Kacperka mostki  ::) jestem pełna podziwu  :) Ewie jeszcze brakuje do takich wyczynów ona jak narazie kręci się w wokół własnej osi  :laugh

ana wiem że wymiotki to nic przyjemnego ale takie fajne wspominki mnie wzieły ale czad jakie to słodkie

a teraz biegne spać bo padam na twarz paaaaa

 
Cyprianku wszystkiego najlepszego

Moskitku no w koncu sie ujawnilas no jak i Martula :laugh:

Paula jestem w szoku wyczynow Kacperka normalnie moje dziecie narazie to kreci sie wokol wlasnej osi tak jak Ewunia i narazie nic poza tym :-[

Anna no niewiem czy mam Ci gratulowac pawika czy wspolczuc chyba cieszyc sie i przezywac ciaze z Toba ;D

Wandzia no to biedny Wiktorek nie bedzie miec wakacji oj ty tylko bedzie chodzil do "ala przeczkola"

Dobra lece na inne watki i siadam do testow buuuuuuuuuu :mad:
 
NAJLEPSZE ŻYCZONKA DLA CYPRIANKA OD CIOCI MARTY I NADII!!!

Kamila, rób test, bo ja umrę z ciekawości.

Jestem w szoku, że wasze dzieci już raczkują. Nadia obraca się z brzucha na plecy i odwrotnie już dawno, ale nie wykazuje chęci do raczkowania.

Nadia w zeszłym tygodniu w środę ważyła 7700g, nie wiem ile ma wzrostu, bo mi nie zmierzyły wstrętne baby.Myślałam, że waży ponad 8000g, bo taka ciężka jest.

Mam jeszcze góre prasowania do pokonania, więc dobranoc grudniówki.
 
reklama
a ja dopiero siadlam... a juz nikogo pewnie nie ma :p

Steffi - wspolczuje Ci bardzo tego placu boju i moge jedynie dodac otuchy !!! Trzymaj sie dzielnie :)
 
Do góry