reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
duzo nie skrobalyscie  ;D
Ana i co ???
Wandzik i jak wypad do miasta ???
to ja w koncu nie wiem ile mam poziomow w lozeczku  :p jedno jest pewne: apeluje o znizenie jesli ktoras jeszcze tego nie zrobila  ;)
Natalik ja nie zapomnialam, przezywam wlasnie caly czas, ze bedziesz w Olku mieszkac bo chyba zostaje na studiach wlasnie tam, a mialam sie przenosic na UG  :laugh:
zaliczenia dzis nie mialam, tylko wpisik bo profesor odmowil posluszenstwa i mnie nie spytal  :laugh: bardzo byl mily ale formalista straszny i kazal przyjsc na potyczke ustna we wrzesniu  :( ::) takze mam niby wakacje  :laugh:

i juz mi leniuchowi humorek powrocil, chcialam z tej okazji zrobic ciasto z przepisu Gochny ale we wszystkich pobliskich warzywniakach wykupili truskawki na wieczor  :( :p
no ale nie zepsuje mi to dobrego nastroju, nie dosc, ze przyszly mi dzis 2 wylicytowane bluzeczki z allegro i sa slicznusie to jeszcze Artek mi jedzie z siatka perfum od zlodzieji i bede sobie jakis wybierac  ;D
oki, ide lac wode na kapiel dla Aduni i siebie bo my ostatnio razem tylko sie plukamy  ;)
 
 
hej, dzidziulek potwierdzony w 100% :) :) :) widzialam akcje serduszka, az sie polakalam, dzidzia ma 8 tyg. wszystko jest ok, ale z racji tego, ze wynki tsh nie najlepsze mam jak najszybciej skontaktowac sie z endokrynologiem.

spadam, lece cos zjesc, bo padne z glodu, do zob wieczorkiem :)
 
Ana GRATULACJE !!!!!!! :) :) :) :)  Aż mi się łezka w oku zakręciła :) Cieszę się, że wszystko w porządku :) Ale super :)

Joeey Czemu tak apelujesz o obniżenie poziomu łóżeczka ??? Ja jeszcze tego nie zrobiłam ...
 
Anetko bo uwazam, ze to juz czas najwyzszy ;D wiekszosc naszych szkrabow to conajmniej polroczniaki i to niezle wygimnastykowane cwaniaczki i jak zauwazylam przy Adzie z dnia na dzien nabywa jakas nowa umiejetnosc, a o wypadek nietrudno :(

ANA KOCHANIE CIESZE SIE RAZEM Z TOBA - TO NIESAMOWITE I JUZ TAKIE OFICJALNE -NAPISZ KONIECZNIE WSTEPNY TERMIN
 
Ale trafiłam na info.
Ana, gratuluję!!!!!Życzę wszystkiego dobrego

Paula napisała do mnie i wjechała mi na ambicję, że nic się nie odzywam. Przepraszam. Poprawię się, słowo. Po pracy siedzę z mała na dworze, bo u nas na Dolnym Śląsku temperatury powyżej 30 stopni. Wieczorami gram kurę domową i tak na okrągło - dzień świstaka. Muszę w weekend ponadrabiać zaległości, bo naskrobałyście niemiłosiernie. I napiszę co u nas ze szczegółami. Generalnie jest w porządku, mała zdrowa, z Danielem nigdy nie było lepiej - super po prostu.

Joeey, popieram Twój wniosek - opuszczajcie łózeczka na najniższy poziom. Moja córa dwa razy już wypadła z łóżka, naszczeście mojego, które jest nisko nad podłogą, bo wierci się we śnie i zmienia położenie, potrafi nawet o metr się przesunąc w kilka sekund. Teraz bezwzględnie kładę ją do łóżeczka, bo się boję. Na szczęście nic jej się nie stało, ale licho nie śpi.

Buziaki Laseczki i obiecuję teraz odzywać się częściej.
 
reklama
Ana moje ogromne gratulacje!!! - ale sie wzruszyłam jak przeczytałam o bijącym serduszku :laugh: :laugh: :laugh:
napisz kiedy masz termin???

Martula nareszcie!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Dziewczyny wysłałam Wam listę z naszymi danymi, jeśli któraś do jutra nie dostanie proszę o kontakt!!!!
 
Do góry