reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

2 tygodnie temu. Daniel jest po brytyjskiej stronie i pewnie jest tam trochę inaczej, bo z tego co wiem płacą w funtach. Jak długo Pepe tam jest???
 
reklama
Z okazjii malych urodzinek wszystkiego najlepszego dla Hani ,Mateuszka,Czarusia i Karolka!

Wrocilam z papieza i przemarzlam strasznie!!!mam podly humor i boli mnie zab!!!!
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA HANI, MATEUSZKA, CZARKA i KAROLKA
My już po spacerku, bylismy u koleżanki, pogoda fajna tylko troszkę wieje :p
Wogóle dziś rano złapałam doła przy karmieniu małej kaszką ::) otóż zaczeła mi marudzić przy jedzeniu i sie rozpłakala, a od mojej mamy jak jadła to bez marudzenia ::) i wkreciłam sobie, że Weronika woli jeść od mojej mamy jak ode mnie przez ten cholerny powrót do pracy :p :-[
 
Agnes nie wkrecaj sobie tak jak ja ostatnio bo to bzdury i nieprawda a skutecznie moga humor czlowiekowi zepsuc :( juz ! glowa do gory i odpedz takie mysli !

my tez zaliczylismy wycieczke po bazantarni - to taki las przylegly do miasta, raj dla rowerzystow i milosnikow ognisk i grillowania :) a pozniej pojechalismy na lody :) teraz jeszcze dopchalam sie golabkiem jeszcze z obiadu i pomarancza, ach apetyt mi cos za bardzo dopisuje bo juz myle o kolacji ::)
 
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJPIĘKNIEJSZE dla Hani,Mateusza, Czarka, Karola i Paulinki.

Agnes - nie wymyślaj takich głupotek! Nie ma mowy żeb Twoja córcia tak myślała.
 
Didi, nam powiedzieli, że decyzja będzie w ciągu 30 dni. Daniel jest tam przeszło 10 miesięcy i po brytyjskiej stronie ,jak wspominałam, a tam podobno szybciej o takie rzeczy.
 
Ewelinko widzialas papieza ???
w koncu wyszlo, ze na kolacje lekkostrawny kalafior :laugh: :laugh: ze mna to tylko o jedzeniu dzis mozna :laugh: :laugh:
 
reklama
MArtula nie ma znaczenia gdzie jest i pojakiej stronie nawet w UK czekaja do 6 miesaecy..:)..wiec uzbrojcie sie w cierpliwosc bo oni takich zgloszen maja na peczki
 
Do góry