reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Nadrobiłam, z trudem, ale się udało.
Daniel dzisiaj rano poleciał do Irlandii i nasz wspólny czas dobiegł końca. Było super fajnie i jakoś mi łyso, że pojechał, czuję się gorzej niż jak go nie widziałam kilka miesięcy, a to zaledwie kilka godzin od kiedy go nie ma. Nawet mi się chce płakać.

Co do skąpstwa, to nie cierpię. Sama zarabiam, ale Daniel przesyła mi kaskę regularnie i jest szczodry, więc nie mam powodów do narzekań.

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatów - Hani,Mateusza, Czarka i Mojego Najdroższego Zięciunia Karola z okazji ich święta.
 
Al dzisiaj tez jest straszna maruda...ale to po tym szczepieniu ...:(

Martula przypomnij mi bo chyba mam skleroze w jakim miescie jest Twoj Daniel i powiedz mi czy macie w panach dolaczyc do niego na wyspie??/
 
Daniel jest w Lisburn i kto wie, może kiedyś do niego dołączymy, choć wolałabym zostać w Polsce, ale czegóż nie robi się dla miłości...
 
martula jesli on tam pracujre to wiesz ze mozecie dostawac od Irlandii kase na mala..wystarczy przetlumaczyc akt urodzenia i zlozyc papiery na child benefit ...
 
reklama
z tego co mi wiadomo to wyplacane jest to kwartalnie i cos ok 1000 e rocznie i jeszcze jakies inne dodatkowe sa wyplacane co miesiac...mozliwe ze jest to ok 2000 e rocznie ..nie pamietam juz.

my tez juz czekamy na odpowiedz.. a kiedy skladaliscie papiery???
 
Do góry