reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
o rany ale mi wstyd bo to Wandzik dzis zyczenia zapoczatkowala a ja zmalpowalam i zapomnialam o Paulince :p ::) ::) ::)

PAULINKO KOCHANA Z OKAZJI 5 MIESIACZKOW WSZYSTKIEGO CO NAJPIEKNIEJSZE I NAJKOCHANSZE W TWOIM MALYM SWIECIE ZYCZY CIOCIA JOEEY I ADUNIA
 
Joeey ja juz po kolacji:)nic specjalnego tylko kanapki z serem i z pomidoerem i z ogorkiem ::) ::)

zamiast sie uczyc to napilam sie piwka i slucham pisoenek bo sciagnelam sobie Mowili na nia słonce i tak mi sie przypomnialy wakacjenad morzem bylam wtedy miedzy 6ta a 7ma klasa ::) ::)pierwsza milosc itp.Nawet fajna ta piosenka
 
Paulineczko nasza kochana duzo zdrowka,usmiechnietej buzinki co dzien i calej buzki zabkow!!!!

Joeey tak widzialam go!wystalam sie jakies 5 godzin a on byl u nas tylko jakies 30 min!ale spoko tylko ze niestety to juz nie to samo co nasz Lolek!!!z nim zawsze bylo smiesznie jak u nas byl!!nio coz!!!
 
dziewczynki ja ide juz do lozeczka bo jestem od 4.50 na nogach i ledwo widze na oczy!!!wiec nie piszcie duzo zebym nie musiala wiele nadrabiac!!!dobrej nocki wszystkim zycze!!!
 
Popatrzałam na fotki z imprezy Martuli i zrobiłam sie taka głodna... marzy mi się jakaś sałatka...och, a tu mam tylko parówki. :p
 
heja,

wszystkim małym solenizantom zyczymy wiele radosci, slonka i usmiechow :)

nie nadrabiam baby, bo jestem bez szans; powstawialam kilka zdjec Stasia - ktora sie pisze na jego narzeczoną?? ;D bo on biedaczek jeszcze bez pary ;D

lece sobie otworzyc piwko malinowe :p
 
reklama
Hani, Karolkowi, Mateuszkowi, Paulince i Czarusiowi WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

garf0017.gif
 
Do góry