reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Wiecie dziewczyny, i moja bratowa i mój brat zawsze wszystko sznują i dzięki temu naprawdę różne rzeczy mają bardzo długo :) Podziwiam ich za to... W moich rękach to się wszystko pali :D

Mam propozycję : może zrobimy taki numerek i sobie powklejamy te śliczne napisy z chłopcem albo z dziewczynką. Tak według własnej intuicji, a potem...w razie jakby się nie zgadzało to będziemy zmieniać ;D ;D ;D. Co Wy na to ??
 
reklama
:)..Beatka nie glupi pomysl ..:)..bynajmiej zobaczymy ktorej sprawdzily sie przeczucia..co do malutkiego mieszkanca brzuszka..:).

a co do dbania o rozne rzeczy to z moimi raczkami jest podobnie...:)..ale ja mam duzo maluskich ciuszkow po mojej siostrzenicy i siostrzencu ktory terz 14 lipca konczy roczek..ale wozek to wole kupic sobie nowy..bynajmiej bede miala moj wlasny..znaczy sie dzidzi wlasny:)..
 
didi nie ty jedna senna dzisiaj , niestety musze jeszcze zrobić pranko i zmyć stos naczyć, ale potem to od razu lulu do łózia, jeszcze włączę sobie film od koleżanki na dobranoc :-*
 
i choćbym tam siedziała tydzień to moja dzidzia ucięła sobie drzemke i za nic nie dało rady ją obrócić takie małe a juz łobuzuje ;)
wszystko jest ok maluszek ma 113mm i waży 200g (ale bykol) i ku mojej wielkiej radości dzisiaj już potwierdzonej zaczęłam czuć bąbelki od zeszłego piątku ;D kolejna wizyta za miesiąc wtedy gin ma badać serduszko i może mój wstydzioch coś pokarze :p
Co do pozyczoego wózka to moja koleżanka ma już dwa maluchy i nie sądze żebym musiała jej oddawać.
Paseczek chętnie wstawie drugi ale teraz ide się położyć bo z tej radości wylądowałam w Mc Donaldzie i się objadłam :angel:

.png
 
no to wstawilam sobie ladna dziewuszke..:)..zobaczymy czu trafne sa moje przeczucia..:).

Ola..:)..no to masz mala lub malego wstydnisia w brzuszku..:)..albo dzidziolek jest tego zdania co beda mnie tu podgladac zboczuszki jedne...:)..nie pozwole i juz..hihihi...ale napewno dzidzius niedlugo przelamie te swoja niesmialosc

Goniuten dzien jest doslownie straszny i meczacy..ale cale szczescie dobiega juz pomalu konca..:)..

zmykam cos zjesc bo brzusio daje juz znaki..:)..a pozniej myju i do lozeczka..:)
 
Czesc Dziewuszki!!
Czy Wam tez sie wydaje, ze zycie ostatnio przyspieszylo conajmniej 2x?
Ja mam wrazenie, ze jeszcze nigdy sietyle nie dzialo!!! Zamiast lezec sobie i odpoczywac, ewentualnie spacery z psem, to  ja zapieprzam jak dziki  osiol, a wieczorem jestem nie do zycia!!!

Jutro ide do nowej gin.  Mam nadzieje, ze sie nie rozczaruje, bo sie nastawilam bardzo pozytywnie!!! trzymajcie kciuki!!!
 
Gonia, moglabys podac mi link do tego producenta?? A druga rzecz - gdzie jest to H&M w Poznaniu?? Aha - no przeciez tam w Starym Browarze, prawda?? Moze tez bym sie wybrala, tylko kurcze kiedy :)
Lece ogladac Oficera ;) Buziaki.
 
MAgi H&M w Poznaniu jest juz w 3 miejscach: Stary Browar, M1 i Poznan Plaza.
Najwiekszy wzbor jesli chodzi o ciuszki dla maluchow jest w Starym Browarze. Bylam tam wczoraj i sa przeceny o 50%. Niestety wszystko juz dosc przebrane. :( trzeba polowac dalej...
A poza tyz ciezko jest cos dobrac, jesli nie znasz plci....

 
Hejka mamuśki!!

Didi - ale ty jesteś fajniusia, ubawiłam się setnie! Moja mała też taka wstydziocha, ale dobrze - niech broni cnotki!! ;)

Ola - ty chyba tylko przez brzuch miałaś to USG, dziwne bo jak prywatnie to mogł się ten gin bardziej postarać. Ja miałam dokładnie w tym samym dniu ciąży co ty robione USG i najpierw przez brzuch - pokazał nam, że wszystkie rąsie i nózie są sprawne, kręgosłup, maleńki móżdżek (ale to pewnie po tatusiu ;) ), zmierzył kostkę uda, obwód główki i brzusia, zbadał jak bije serduszko. No i zabrał się za płeć, ale małą złożyła nóżki na krzyż i za nic nie chciała rozłożyć. Pomiętlił mi trochę brzusio i się udało, ale ja nadal nic nie widziałam, co było do przewidzenia. On już wiedział, ale postanowił sobie, że to my mamy zobaczyć! No i powiedział właśnie, że i tak będzie robił dopochwowo, bo musi zbadać serduszko i narządy wewntrzne - no i na dopochwowym było o wiele wyraźniej - najpierw pokazał interesik, a potem serduszko - normalnie widziałam wszystkie cztery komory bijącego serca - piękne, pokazał jeszcze wątrobę i żołądek - wszystko cacy!! No więc albo ten twój ma kiepski sprzęt, albo poszedł na łatwiznę - nie wiem - jak myślisz? Może następnym razem domagaj się więcej??

Co do wózka, to ja też dostaję w spadku po siostrzeńcu, przyznam się szczerz, że nawet nie wiem jaki. Ważne, że fajny i praktyczny. Moja siorka cały czas powtarza mi jedno, jak ktoś coś chce ci dać, to bierz, nawet jeśli wydaje ci się, że nigdy tego nie założysz na maluszka. Czasem jest tak, że wszystko jest albo brudne, albo mokre i wtedy nawet taki ciuszek jak na lekarstwo! Myślę, że trochę w tym racji!

Pozdrowionka!!
 
reklama
Do góry