reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Fuczaczku witaj wsrod zywych! :laugh:

joeey masz racje z tym fotelikiem samochodowym. dzieciaczek ma wygiete plecki i znacznie lepiej jest klasc go na lezaczku, oczywiscie rozlozonym na plasko.

wczoraj zapomnialam Wam napisac, ze dzwonilam do Ziemzi. u niej wszystko dobrze, tylko Misia bardzo absorbujaca jest. ma ciagle kolki i je co 2 godzinki, nawet w nocy. kolki ma pewnie bo niesamowicie lapczywie je i lyka przy tym duzo powietrza. nie musze Wam tez chyba pisac, ze Ziemzia juz troche pracuje. nie wiem jak ona na to czas znajduje jak maz ciagle w pracy, a ona sama z mala. problemow z cycolkami nie ma zadnych. hmmm... co ona jeszcze mowila...? nie pamietam juz (a gadalysmy 40 minut, he he :laugh: ). umowilysmy sie na spacerek, wiec niedlugo bede miala wiecej informacji.
 
Cześć wszystkim - tak bardzo wczoraj chciałam coś napisać, ale niestety mój internecik sie baaaardzo zmulił i nie mogłam wysłać żadnego posta :mad: :mad: :mad: :mad: a teraz to juz nie pamiętam co chciałam pisać ::) ::)
javascript:moreSmileys();
[więcej]
Wioluś - niestety nie mogłam osobiście wystąpić bo akurat młody zrobił kupe, więc wysłałam zastępstwo,wiesz???? ;D ;D ;D

tak wogóle to na temat Eurowizji -, powiem tylko tyle - ŻENADA, najbardziej chyba mi spasowały te Dezire czy cóś takiego - a kto wygrał?????? bbbleeeeeeeeeee

Gabi z tego co sie orientuje to oprócz tysiaka jest właśnie dodatek do zasiłku rodzinnego, trzeba złożyć zaświadczenie o dochodach (za zeszły rok) i jeśli sie załapiesz na to całe 47zł czy jakoś tak,składasz podanie o przyznanie jednorazowego zasiłku poporodowego (tak przynajmniej było do tej pory).

No tyle pamiętałam zeby napisać, teraz drże ze strachu :p :p :p wyśle sie czy nie wyśle ::) ::) ::)

Miłego dnia życzę
 
Fuczak jak milo, ze wrocilas ;D gdzie Cie tak wcielo ??

aOla Didi ale jaja z tymi dziewczynkami i ksiedzem, mialam identyczna sytuacje ;D oprocz tego jeszcze polozna sie nabrala jak byla u nas po raz pierwszy. Ale to chyba wynika stad, ze te nasze chlopaczki maja taka delikatna urode ;)
Kurcze, tak zaluje ze aparat nam sie zepsul i nie moge wstawic zadnych zdjec Stasia, ale mam nadzieje, ze w pon. dostane w koncu kabel do kom. to wkleje pare telefonowych. Mamy co prawda niezly album jego zdjec, ale wszystkie sa robione kamera, do ktorej tez oczywiscie kabla brak ::)
 
czesc dziewczynki..:)

dzisiaj bede chyba malo sie udzielala bo bede odsypiala..noc ze szkoda mowic...a wiec tak o 23 Al jeszcze nie spio rozglada sie...1 AL nie spi nadal sie rozglada i juz zaczyna ryczec..godz 4 Al drze sie od 1 w nieboglosy i przysypia na kilka minut godz 5 Al juz mniej sie drze ale nadal nie spi..mama wyglada jak zombie..ma nerwa na maxa i chcialaby rozszarpac wszystkich w domu..tata ostal zjebki ze wcale nie pomaga ..:)..tylko spi ..ponisi 5 minut i odklada..:)..hehe..godz 7 Al sie uspokaja ale nie chce zasnac na lezaco chce na raczki...baba mowi moze mu suszarka brzuszek nagrzac..ale nie pozwalam bo ALus ma focha ..nerwa i wszystko naraz ze lezy i mama nie chce na raczki..bujam bujam ..ja temu terroryscie raczki ybije z glowy..bedzie zasypial sam i juz..no i dziecko zasnelo po 7...kolki cala noc albo co innego bolacego..a od 6 mowie wam fochy ze nie biore go na rece..teraz spi..ja jem sniadanko..i ide spac..Piotrek wstal ale tez nieprzytomny..oglada Asterixa..:)..czyli dzisiaj spedze dzien w lozku ...chyba..
 
mamaCyprysia..kazal po 1 kroelce ...4 razy dziennie..ale nigdy 1 nie uda mi sie mu dac bo zawsze kreci glowka i trafiam obok..:D..wiec tak jak trafie tak dam..ale ja mu teraz malo daje tych kropli..wiecej robie mu woda morska i wyciagam gruszka ..a maly juz lepiej oddych ai te smarki mu odchodza wiec jest duza roznica ...grucha pomogla lepiej niz kropelki tylko na noc daje mu po kropelne nasivinu..aby lepiej mu sie oddychalo no i smaruja mascia majerankow pod noskiem..ale jednak wiecej odnioslam gruszka..bynajmiej powyciagalam mu te smarki i babolki..:)
 
reklama
kurcze dziewczynki..chyba z tych nerwow w nocy nie mam pokarmu..:(..kurcze bynajmiej jest jego malutko a cycki sa miekkie..:(..pije herbatke hippa dla matek karmiacych i mam nadzieje ze to pomoze..:)..kurcze jestem zalamana..:(
 
Do góry