reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Didi strasznie sie ciesze,ze to nic poważnego!!!A lekarz wporządku, wiekszość mi znanych jednak nadużywa antybiotyków, a wiadomo jaki jest tego skutek!!! ::)
 
reklama
dziewczyny, a co to za szalenstwo z ubrankami do chrztu ? po co? zreszta to juz wychodzi z mody te biale ubranka itp. , wazny jest sakrament , my Stasia w nic specjalnego nie ubieramy - zaloze mu po prostu cieplutki kombinezonik i tyle, a z goscmi... beda chrzestni i moi rodzice.

Magi ja tam sie nie patyczkuje z tym sprzedawca poduch-klina - wczoraj dopiero dotarla, po tygodniu, wysmaruje mu komentarz nie negatywny co prawda, bo jednak dostalam przesylke, ale neutralna mu sie nalezy.

Bartys aOla ja oduczalam Stasia noszenia na lapach wlasnie z ksiazki język niemowlat - a tam polecaja polozenie dziecka w lozeczku, oczywiscie maluch wrzeszczy, bo mu sie to nie podoba, wtedy podchodzimy, bierzemy na rece, tulimy chwilke, calujemy i szepczemy czulostki po czym odkladamy. Niestety, na poczatku trzeba odbebnic taki rytual kilkanascie razy zanim zadziala ;D ale po tych probach dziecko powinno zaskoczyc. Potem, w nastepnym stadium jest wyzsza szkola jazdy i juz sie nie podnosi placzacego bejbika tylko podchodzi do lozeczka i glaszcze po glowce, podaje smoka.

co do klopotow przy kapaniu i przewijaniu - Stas uwielbia te czynnosci, bo sa zawsze okazja do czulego pogruchania z mama ;) wycalowania malych stopek-pierozkow, pachnacego karczku itp. Wrzask jest tylko przy przenoszeniu z wody na przewijak ale wszystkie dzieci nie cierpia tego momentu, wiec trudno. W zasadzie Stas placze tylko kiedy jest glodny, no i jak strzeli kupsko. Kolki nas ominely na szczescie.
Opisze wam w skrocie dzien Stasia i napiszcie jak to wyglada u was. Pierwsze karmionko ok 8, pol godzinki zabawy i spanko do 10. Przewijanie, karmienie i znowu przewijanie (bo jak w zegarku po drugim karmieniu jest kupak ;) ), znowu sie bawimy tym razem dluzej, tak do 12, 13 - Stas lezy w lezaczku a ja manipuluje zabaweczkami, pozytywkami albo sobie spiewamy... Znowu karmienie, po ktorym jest juz konkretna drzemka do 16, 17, potem karmienie, zabawa. Kapiel z reguly o 19 ale zdarza sie tez pozniej, karmienie i mocny sen do 2 w nocy. Karmienie ok 5 rano, no i potem cykl sie zamyka.

jestem zla bo maly nie zalapal sie jednak na darmowe szczepienie :mad: musimy sami kupic i isc w czwartek, i pytanko, czy krem znieczulajacy Emla skutkuje ??? mialyscie ten patent ?

 
No wiecie co ile dzis naskrobalyscie  :mad: czytam to na raty co Wy dzis macie nadmiar czasu? to przyjdzcie mi posprzatac i pranie wyprasowac ;D ;D no i przy okazji zapraszam na kawke.
Ja to jestem dzis tak wkurw...ze szok.Nie dosc ze mam goraczke i bierze mnie znow grypa to kluce sie od wczoraj z mezem(oczywiscie sexu nie bylo :-[) Juz mam dosc tej beszczelnej babki(tesciowej) wszystko robi za mojego maza jakby mogla to by szla jeszcze kupke za niego zrobic, a tak to sniadanko, obiadek itd. :(Tak samo tylko wyjde w pokoju to ona juz przylatuje i che Ole na raczki brac a ja nie chce zeby byla noszona  :( Ola sie obudzila bede na raty pisac...

Witaj Moskito kurcze brzmi jak kobieta wampir z charakterkiem  :laugh:

Didi to dobrze ze nic powaznego ale stracha to mi narobilas dobrze ze to nic groznego.Ale 100 jak im nie wstyd wzbogacac sie na chorobie  :mad:

 
Wanda ja kupilam szczepionke w Albie (Infarnix IPV + Hib) i nie byla specjalnie droga - 109 zl, a slyszalam, ze w aptece przy szpitalu wojskowym jest po 90 zl

a na drugie usg jestesmy zapisani na 3 lutego

MamoCypisia tak tak Śpiaca Królewno - wiecej nas tu bydgoszczanek ;D
 
hehe...mamy kpiety komary(moskite) i nawet spiece krolewny..:D :D

a mnie znowu zab zaczyna bolec..:(..chyba ide sie polozyc bo o 17:30 musze antybiotyk polknac a nie chce do tego czasu brac przeciwbolowego bo bralam juz jakies 3 godziny temu..:(..

Goniu..moj maluch tez sie nie zalapal..Piotrek dal za ta szczepionke 100..

a co do bzykania to moj nawet nie marudzi i nie nalega bo widzi ze zmeczona jestem i do tego ten zab..:(..buu...a on juz za kilka dni wylatuje do Irlandii..:(
 
Dziewczyny wróciłam od fryzjerka i od razu czuje sie lepiej :D normalnie jak nowo narodzona :D ( zdjęcie wkleiłam ;D)
My tez mamy strasznie suche powietrze, bo palimy w piecu, a wywietrzyc sie nie da bo okno zamarznietę i nie da sie otworzyć ;D :p
Ja spirali bym się bała, bo niemasz pewności czy dobrze założona i podobno może wywołac raka szyjkimacicy, gdzies to czytałam :p ::)
Moskito witamy ;D ;D
Uciekam bo mała woła ;)
 
Agnes czy nie pomylilas galerii dziecko Ty nasze ?? ;D ;D bo to zdjecie powinno chyba trafic do grudniowego albumiku :laugh: :laugh: sliczna fryzurka, poszlas po calosci bo i kolor i ciecie ;) a jaki jest twoj naturalny kolorek wlosow bo brewki masz ciemne ??? wklejajcie swoje zdjecia po ciazy bo chetnie zobacze zgrabne figurki szczuplutkich kobitek, trzeba troszke odswiezyc nasz albumik ;)
 
no chyba rzeczywiscie troszke przespalam :laugh:a skad dokladnie jestescie bydgoszczanki?pewnie juz pisalyscie ale ja ostatnio malo kojarzaca jestem.
didi mowil ci lekarz ile nie mozna wychodzic?tzn.ile bedzie sie utrzymywal ten katarek.?te kropelki na zamowienie(do zrobienia)tez mam.takie czarne.masz te same?no i masc majerankowa pod nosek tez.biedactwa nasze sie mecza.
kiedy do dentysty smigasz?
 
reklama
joeey co do wklejenia fotek to chcialam wam wkleic moja nowa fryzurke ale mam problem ze zmniejszeniem zdjec :(jak dam rade zmniejszyc to sie zademonstruje
 
Do góry