reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
joeey po jakim czasie od porodu mozna isc na solarium?przed ciaza lubilam sie w ten sposob relaksowac i bym sobie teraz poszla,ale nie wiem czy juz moge.ps.rowniez witam. :)
 
mamo cyprysia mysle ze spokojnie ozesz smignac na solariummm odobina promieni nie zszkodzi nawet pomoomoze.Nie ma tojak wywac sie na chwile i zobic cos dla siebie!!
 
Aussie - trafilas w 10 z facetami. Troszke podpowiedziec, a tyle radosci i dla nich i dla nas! ;D ;D Nawiasem ten hotel byl na Darling Harbour. :laugh: :laugh:

Pamciaw - Ty to juz mialas debiut w tv, ale Lenka to wczesnie zaczyna! ;D ;D Ale mi szkoda, ze tego nie zobacze!! A moze ktoras z Was moglaby mi przeslac kopie?

Dzis mialam spokojna noc - odciagnelam wieczorem mleko i Roland karmil Malego w nocy, wiec mialam 6h snu pod rzad! Ale super! Tymczasem Roland mial niezle przeboje, bo jak o 3 rano przed karmieniem zmienial Atreiiu pieluszke, to Maly obsikal sobie glowe i Roland musial mu extra kapiel robic. ;D ;D No ale byl dzielny i mnie nawet nie obudzil, tylko sam dal sobie rade. :) Ponoc Maly mial bardzo zdziwiona mine jak sobie sikal na glowe! he he... ;D ;D ;D

Wanda - sliczne te obrazeczki Wiki narysowal dla PAulinki!!! Odlot!

Joeey - no i wreszcie sie pojawilas! Bardzo Cie kochana brakowalo i ogromnie sie ciesze, ze juz jestes spowrotem!! :laugh: No i Adunia rosnie pieknie i jest sliczna! ;D

 
Gonia- ja mam laktator reczny Aventu i jest bardzo dobry. Bardzo jestem zadowolona.

Beatka - my mamy tak samo z Malym - kapiemy okolo 8, potem o polnocy karmienie, okolo 3 karmienie i nastepne o 6... Tez nie wiem jak zrobic, zeby MAly dluzej spal. Staram sie Go karmic ile wlezie zeby wiecej jadl za jednym razem no i z reguly wtedy spi dluzej, ale czasem jak zasnie przy karmieniu to nijak Go nie moge obudzic zeby zjadl wiecej. ::) ::)

MamaCyprysia - my uzywamy Huggisy i czesto Maly ma bok mokry. Jakby te pieluszki bokiem przeciekaly. Pampersow tu nie ma ale tez sprobuje jakies inne pieluszki znalezc, bo juz mnie to drazni. Zauwazylam ze Huggisy tutaj przoduja na rynku - jest ich zawsze najwiecej w sklepach i sa najlepiej wyeksponowane. Dopiero na najnizszych polkach znajduja sie jakies inne marki, ale i tak niewiele. ::)

 
Ojej, dwa dni bez forum, atu tyle napisałyście. Trzeba chyba notatki robić, że odpowiadać na wszytsko co by się chciało, bo co chwile nowy temat i się zapomina.

MamoCyprysia, jeśli chodzi o nastrój i depresje to ja przez pierwsze 3 tyg płakałam codziennie wieczorem, z różnych powodów nawet pozytywnych, a i teraz dały mnie łapia, zwłaszcza jak za długo jestem sama. To normalne na początku - hormony buzuja i dlatego. I masz rację to forum uzależnia.

Gonia, ja mam podobnie ze sprzataniem, Bartek twierdzi, że ja zawsze przesadzałam, a teraz jak nie mam czasu posprzątać to się wsciekam i denerwuje mnie, że w całym mieszkaniu coś porozkładane jest. Ale starm się wyluzować, po prostu wolę Gabie czas poświęcić, albo się chwile przespać.

Pamcia, a w jakim programie będziecie występować? Klub Młodej Mamy czy A mama tez lekarz? koniecznie daj znać kiedy to będzie.



 
Piotrus tez przesikiwal pampersy ale kolezanka mi powiedziala zeby je rowno zapinac tzn tyl z przodem i odkad tak robie nie przesikal ich. I u chłopcow trzeba zwracac uwage zeby siusiak "lezał" ;D

mojemu malemu kupka nie przeszkadza a wczoraj po raz pierwszy zrobił taka ze na spioszki wyplynela ::) ;D

smoczka ciagnie ale tylko do zasypiania a jak zasnie to go wypluwa

co do deprechy to u mnie była i to nie zła. Non stop płakałam i wszystko mnie denerwowało noi najwieksze doly mialam jak maz wyjechal na swieta :-[ ale teraz jest juz z gorki :)
chociaz strasznie sie boje bo za jakies 2tyg moj maz znowu jedzie na 6tyg i zostane calkiem sama bo mama tez wyjechala. Boje sie nieprzespanych nocy no i jak tu wyjsc z domu. Bedzie mnie odwiedzac siostra i tata ale nie codziennie. Przeraza mnie to :-[

nie pamietam czy pisalam ale moj Piotrus no i ja tez bylismy w TV2 w programie o dzieciach w szpitalu co prawda byla to migawka 20sek no ale debiut juz był ;D
age.png

[/url]
 
Heh Olu, to widze tu wiecej gwiazd tv ;)

Joeey
, witaj z powrotem, dobrze Cie rozumiem, bo jak pamietacie tez mialam dluzsza rozlake z forum, potem ciezko jest wrocic, ale mnie podbudowala Oliwcia i znow mialam moc z Wami gledzic, ale podczas mojej nieobecnosci czesto myslalam o Was i o tym ze odeszlam tak bez slowa, ale ok, w dalsze szczegoly tego nie wnikam.

Joeey, ja tez mam ambe na punkcie wyrabiania 1000 % normy jako matka i gospodyni domowa...no niemoge, Ty codziennie odkurzasz, a ja latam z miotla i mopem i szoruje panele, a mam tych metrow do szorowania... ::) no ale jak nie umyje zaraz mam wizje brudu i odcisniete lapki paczi mnie irytuja, hehehe...no i ze wszystkim tak, jak Mala usnie to ja migiem mycie garow, gotowanie, pranie, prasowanie mycie podlog, dlatego przewaznie wieczorem mam czas by sobie siasc do kompa a i tak juz nie zawsze mam chec...oho mala sie budzi to na razie koncze :)

 
Oliwcia sie kreci i wzdycha ale spi dalej :)
Dzis postanowilam sobie zrobic przerwe od szorowania hehe stad moja obecnosc tu...Oliwci sie zaczela luszczyc glowa z tylu na co dostalam nerwa i sie naczytalam o ciemieniuszcze, wczoraj po kapanku natarlam jej glowke oliwka, na jej dlugich wloskach efekt smieszny jest, ale podobno nie jest to dobry sposob, lepiej wymasowac glowe oliwka z pol gadziny przed kapiela, wyczesac i umyc.
Na pielegnacyjnym powinnam to napisac ale nie chce mi sie tam lezc znow. ::) :p
 
reklama
tez mam jak Wandzia medyczny kawal ;) na egzaminie profesor pyta sie dwojki studentow czy meski czlonek ma kosc w srodku - chlopak odpowiada "nie" dziewczyna mowi "tak" - profesor na to "pan zdal a pani sie zdawalo" ;D

mamacypiska u nas tez ciuchy byly olane w huggiesach, w pampersie to sie nie zdarza, ale warunek - rozmiar musi byc dopasowany, my juz uzywamy 2, bo raz sie pomylilam i kupilam 1 to bylo sikanie po pachy, wiec zwroc uwage, bo moze to to.

polozna mialam b fajna - p. Hania Pawlisz z II oddzialu :)

i tluszczyk zostal mi na biodrach i dupce, reszta ladnie zeszla, ale ale do stanu wyjsciowego brakuje mi 5kg.

Joeey babko jedna ;) nie wszystkim sie udalo z piersiami - ja jade mieszanie i spoks, nie zadreczam sie, ze jestem jakas zla mama itp to bzdury, moim zdaniem liczy sie kazdy ml mojego mleczka, ktoery maly wciagnie, zawsze to cos, a ze raz malo i musze dokarmiac a raz wiecej to dla mnie zaden problem, i nie daj sie oglupic, ze jestes jakas gorsza przez to, albo ze nie wytwarzasz wiezi z dzieckiem - to ciemnogrod i nie ma zadnego zwiazku. Jakby co polecam rozzdzial o karmieniu z ksiazki "Jezyk niemowlat", napradwe warto poczytac, no i o manii sprzatania tez tam jest, w ogole cenne rady jak sie zorganizowac i odnalezc po porodzie :laugh:

 
Do góry