reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

mama Cyprysia - a wiesz ze mam to samo - najchetniej to bym w ogole nie jadla - zmuszam sie straszliwie do jedzenia... A poza tym co to za przyjemnosc jesc wszystkie posilki w samotnosci ???

No a Paulinka sobie teraz cycolka znowu mietoli - tzn mojego cycolka :)
 
reklama
Ja też mam apetyt jak wilk, co chwile bym cos jadła :p dobrze że nakupowałam sobie owocow to zawsze tym troche się zapcham ;D
Dziewczyny podziwiam te które jeszcze się ucza bo ja chyba niedałabym rady, dobrze że mam juz a soba, chociaz magisterke bym zrobiła, ale na razie trzeba kasę liczyć ::)
 
co do jedzonka to ja tez pochlaniam wszystko jak wilczyca..:D..:D..wczoraj kupilam sobie puszke ananasow i pochlonelam calusia sama..:)..z nikim sie nie podzielilam >:D..no i mam napady na cos a dokladnie nie wiem co bym sobie zjadla..:)..ciagle cos miele w buzi jak Albercik..:D
 
Agnes - no ja wlasnie ta magisterke mecze i mecze... bo tez niby chcialam, ale teraz to bym najchetniej olala wszystko - tylko ze zal mi wylozonej kaski - w koncu to niemale tysiaczki przez te 2 lata :) No i jeszcze 2 tysiaczki trza zaplacic za ostatni semestr... ech... ale mi sie potwornie nie chce pisac pracy :(

Didi - a po co Ci te ananasy ??? Trzeba bylo chlopa nimi nafutrowac ;D ;D ;D Jemu bardziej by sie przydaly ;P
 
Didi - hahahhahahahahahahaha.... myslalam ze sie przewroce jak to przeczytalam - ech, my bydgoszczanki to jestesmy jednak hehehe - swintuchy :)
 
dziewczyny opanujcie sie troche :pbo naprawde tylko ta bydgoszcz swintuszy.Ja jeszcze nie moge sie przytulac wiec nie robcie ochoty!! ;D a wlasnie nie czujecie teraz przy "tych"sprawach jakiegos dyskomfortu bo jak sobie pomysle to mnie od razu wszystko na dole boli!! :p
 
Kurcze ciagle mam pytac i zapominam: widze co i rusz ze ktoras z Was idzie na usg bioderek...czy robicie je z wlasnej inicjatywy czy macie jakies zalecenia?? mnie nikt nie kazal robic usg bioderek, i w sumie nie wiedzialabym nawet ze sie takowe robi, ale czytam ze Wasze dzieciaczki maja....mi lekarka kazala podwojnie pieluszkowac, cos mi tam klarowala ze cos przeskakuje - ale ja ciemna masa jestem, no ale dokladnie nie zapamietalam tego lekarskiego belkotu - wiec chyba tym bardziej powinnam...to mi wytlumaczcie czy trzeba miec skierowanie i w jakiej sytuacji, moze zapytam babki czemu mnie nie kieruje Oliwenki znaczy nie mnie hehe... ;) tymczasem znow zaczyna bambolic pod noskiem, zaraz bedzie sie budzic spioch maly....dzis ledwo wstanie i ziewa od nowa, chyba tylko na jedzenie sie budzi....
w ogole, dzis tak patrzylam na nia rano kiedy sie obudzila i lezala sobie taka grzeczniusia w lozeczku po nocce, i taki mnie zal ogarnal ze bede musiala do pracy isc i nie bede juz tak uczestniczyc w tym wszystkim...poki co mam wielka chec zostac matka polka gospodynia domowa, naprawde, ale pewnie przejdzie mi... ::)
 
reklama
Ja tu wchodze na forum a Wy tu swintuszycie hehe tylko jedno Wam w glowie ::) chodz ja juz z mezem no nie powiem co :p w koncu jestem juz po nieszczesnych 6 tygodniach :D :D
Pati jak przeczytalam o Twoim zdolnym potomku to smiac mi sie chcialo,wiesz nie kazdy chlopczyk tak potrafi ;D
Magi rozumiem ze nie masz czasu na nic, ja tez jestem taka czyscioszka i caly czas bym sprzatala bo nie lubie syfu.Jak za niedlugo sie wyprowadze od tesciow to u siebie w domu bede miala tak czysciutko jak niewiem.
Wandzia a Ty sie ucz >:D :p
aOla rozumiem co przezywasz ze zostaniesz sama ale moze ten czas Ci akurat szybko zleci...
 
Do góry