reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

czesc dziewczynki..:)..
w koncu udalko mi sie dopchac do kompa..bo moj Pitrek okupuje go godzinami ..przesiaduje na foach irlandzkich ..i musze go odganiac od kompa aby zobaczyc co napisalyscie..:)..

Al..zasnol mi dopiero po polnocy..jak nigdy..no i przespal cala noc..ale juz myslalam ze nigdy mi nie zasnie..:)..
co do zmian nastroju to ja tez tak mialam..wsciekalam sie naPiotra o byle co nawet jak sie do mnie odzywal ..on mowi ze chc pozartowac ..a ja bylam wsciekla na niego bo mnie denerwowal tymi glupimi tekstami..hehe..az mi go zal bylo czasami..a co do porzadku to tez nie lubie teraz balaganu...nidgy mi nie przyszkadzalo porozrzucane mnustwo ciuchow po pokoju a teraz to mnie trafia  jak cos lezy nie na swoim miejsci..a jak otwieram szfke Piotra to juz calkie jak widze byle jak poskladane i wepchniete bluzki na polkach..:)..ale co tak..wszystko przetrwam..bo blisko mam moich chlopakow..:)..maly smieje sie z matki jak wciska mu cycka do buzi a duzy spiewa jakies wymyslone piosenki i tanczy jakby mial mrowki w gaciach i jak tu sie nie usmiechac codziennie..:)
 
reklama
Wanda ..Gonia..a fuj swintuchy jedne..:D :D>.przestancie ..tylko bydgoszczanki tutaj tak swintusza czesto..:D :D>.az mi wstyd ..:D :D

Pati..:)..ale sie usmialam ..zdolnego masz synusia ze sika sobie na glowke..:)

no i zapomnialam sie pochwalic ze moj AL..przybral juz od poczatku wiecej niz 1,5 kg..:)..jak bylismy na USg bioderek i go wazylam ti juz mial 4,3 i cos..a to bylo 12..wiec juz napewno ma wiecej..:)
 
Gonia - znam ten dowcip :) dobry jest :)
Didi - a pewnie ze swintuchy z nas, a co tam :)

To wklejam jeszcze jeden:
Idealny mąż to taki, który zastając żonę baraszkującą w łóżku z kochankiem powie:
- Wy dokończcie, a ja idę zaparzyć kawę.
Idealny kochanek to taki, który w tej sytuacji potrafi dokończyć.

I jeszcze jeden - tez go lubie - ale troche drastyczny jest :)
Rozmawiają zoofil, pedofil, sadysta i masochista.

zoofil: Zgwałciłbym kotka...
pedofil: ale małego, młodego kotka
sadysta: chętnie uciąłbym mu główkę
masochista na to: miau?

No to ja wracam do nauki - ale kiepsko to widze !!!!
 
Cześć mamuśki :)
mamaCyprysia  Co do nastorju, to ja też co jakiś czas mam zły nastrój i wtedy wszystko odbija sie na mężu;D A do fryzjerka wybieram się za tydzień, juz niemogę sie doczekać bo niemogę patrzeć na siebie ::)
Wiolusszybko się kuruj. Ja małej podaje smoczka praktycznie po wyjściu ze szpitala i nienarzekam, ;D
jak zasypia to sama go wypluwa :)
Joeey witaj spowrotem :D :D
Moja nic niealarmuje, może leżeć w kupie cały dzień ;D oczywiście niesiedzi(żebyście sobie niepomyslały ;D) a przebierac sie uwielbia. Jak mocno płacze to zaczynam ja przebierac i od razu spokój ;D ;D i my jedziemy na pampersach i jest ok ale trzeba poszukac czegos tańszego :p
Wandzia kawały niezłe ;D
 
Jak ja dzis postanowilam leniuchowac i mam kompa wlaczonego to tu cisza... :p Wandzia to sie uczy wiadomo a gdzie reszta?? Czy Wam tez sie chce ciagle jesc?? Ja jem sniadanie po 7 kiedy wstaje i ok 12 jestem glodna jak wilk, wiec jem znow sniadanie...no i obiad okolo 16...mi na plusie zostaly 2 kg, brzuchol wiadomo mam okropniasty i biodra u mnie jak u jakiej wloszki...a ja zawsze waskobiodrowa bylam... ::) od lutego mam zamiar zaczac chodzic na aerobik.
 
Magi - juz mam dosyc tego czytania - normalnie juz mi uszami paruje !!! Wlasnie zrobilam sobie przerwe :) Zreszta dosyc czesto je robie ;D
 
Kurcze Magi - koniec nauki narazie no... Paulinka sie obudzila i ani mysli sama sobie siedziec - w koncu wymaga duzo uwagi i chce zeby z nia gadac i sie bawic i tulic :) No i jak ja mam ta sesje zdac no... Chyba napisze do dziekana prosbe o przedluzenie sesji - bo inaczej nie dam rady :)
 
reklama
magi mi sie wlasnie wcale nie chce jesc,musze sie zmuszac zeby pokarm miec.
a co do pokarmu to byla polozna i stwierdzila ze mam troche malo wiec zalecila dokarmianie sztucznym.Na solarium to powiedziala ze przynajmniej dopiero po tych nieszczesnych 6 tyg.
wanda moje egzaminy zaczynaja sie w przyszla niedziele i tez codziennie mysle czy juz nie zaczac sie uczyc! :p
 
Do góry