reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

No i nareszcie Joeey nam wrocila :) W koncu no !! trzy tygodnie ponad musialam ja zmuszac ;D ;D ;D hehehe :) no ale najwazniejsze ze jest :)
 
reklama
wlasnie polozylam dziec spac Pawla hehe i Hanie tyle z Hania jest niepewna.Dzis piewsszy raz zasnela po kapaniu od dawna.Ale prykapaniu tk sie darla ze nie wiem ale potem padla.No i wreszce sie poprzytulalismy z Pawelkiem:):)
PAMCiA ale Super ja tez chce do telewizji tylko pewnie do takiej wiochy jak    omja to telewizja nie zajedzie a i mnie do warszawy tudno sie wybrac.Dajznac kiedy to bedzie.

WANDA ja mam w czewcu egz i juz zaczynam notatki obic a jestem taka niezoganizowana,ze na nic inie mam czasu,a tez nic nie robie;(przerypane.

mamo cypriana-to nalog-juz sie nie wywiniesz.Ja jakjuz pare dni nie zajrze to mnie trafia i musze zajrzec,to chyba kazda z nas tak ma, kto tu raz zajrzal,bedzie zagladal juz zawsze,chocby na chwilke jak nie napisac to choc przeczytac,bo my sie tak fajnie dobbralysmy,takie fajne jestesmy:):):)

witaj Jeey i Fuczak i nawet sssteffi sie pokazala:) super

Ja mayslalam,ze jaksie dzici urodza to tu bedzie spkojniej,ale widze,ze nie da rady.to nalog jednak:):)

Wanda,wez przestn z tym odhudzaniam,baaardzo szczuplo wygladasz,powiem szczerze,ze od razu zauwazylam,ze masz duzo szczuplejsza twarz niz w ciazy.Daj spokoj,z dwojka dzici,szkola i przeprowadzka naraz na pewno zaraz wszysstko zgubisz.

mamacyprysia,mi tez sie zdaza obnizony nassssssstroj,czasem mi nie orzeszkadza,z ciagle to samo w kolko,przewijanie karmienie a jak zasnie to czegos tam robienie.Ale czasem sie wkuzam.Ja bardzo lubie pebywac iedzy ludzmi,jak studziowalam mo non ssssstop bylo fajnie duzo znajomych w weekend jakies impezki i spotkania ze znajomymi,nawet jak w ciazy bylam to nie usiedzialam w domu dluzej jak jeden dzien(mama mowi "ciekus")a teraz taka zmiana.No ale znajomi nie zostawili mnie i zawsze jak pzyjezdzaja na weekendy ze stdiw to mnie odwiedzaja i nawet Ci  moi ,ze moich studio tez mnie odiwedzili.No ale i ak wiekszossc czasu spedzam sama z Hania,Hania mnie nie meczy tylko to siedzenie w domu i ta ssssamotnosssssc.No ale jak juz wspomnialam,nie zawsze mi topzeszkadza,czasem tylko.Kazdy usmiech Hani wszystjko zrewanzuje:):)
 
Wandzia no ja tez zaluje ze tak pozno je odkrylam, znalam tylko Melanie, bo mi polecala polozna z 2.

mamacypiska ja uzywam pampersy to nie alarmuje, przetestowalam huggiesy i moim zdaniem sa do d... maly mial mokry tylek, Happy Belli juz lepsze, ale jeszcze dwa mce chcemy jechac na pampersach. no, ale kupak to juz zaden papmers nie wchlonie ;D a Tobie chce sie prac???

joeey w koncu kobieto ;)

a gdzie Ziemzia i Agamarkem, Fuczak blysnal i tez znikl ;)
 
magdus23 - ale ja sie wcale nie odchudzam - dzis np zjadlam nawet Marsa ;D ;D ;D
Gonia - ale podobno to forum jest od niedawna... A laski sie znaja z jakiegos innego :)

a teraz dowcip - wlasnie zapodalam go Magi i Jaeey na gadu :) Ostrzegam ze jest swinski ;D

Po egzaminie na medycynie jeden student do drugiego:
- Jak odpowiedziales na pytanie, po co jest zgrubienie na penisie
Drugi na to:
- no zeby dziewczynie zrobic wieksza przyjemnosc
- O *****, to chyba mam zle, bo napisalem zeby sie reka nie zesliznela
 
Pamciu, kurka wodna okno Twe przegapilam niestety nie moge odzalowac ;D ale teraz to mnie zastrzelilas ze wystapisz w tvn style....po pierwsze: jak tys sie tam wkrecila kobietko?? i czemu u Ciebie w domu, z tego co kojarze, to nagrania sa zawsze w studio :) ale ciesze sie ze poznam na zywo Ciebie i Lenke i Wasz domek do tego, no super :)
po drugie: kojarze, ze przeca Tys tak pomstowala na tvn style, pamiatasz?? ze tam glupawe programy sa czy cos w tym stylu?? :laugh: :D ;D hehehe....daj koniecznie znac kiedy emisja, najwyzej kaze tesciowej nagrac ;D

Mamo Cypiska, doline mialam pare dni po porodzie...na poczatku Oliwcia byla bardzo grzeczna, ale jak zaczela mi plakac, i do tego zaczal sie bol popekanych piersi, to czulam sie strasznie...doslownie nie panowalam nad soba, uderzalam w placz z byle powodu...do tego wkrecilam sobie ze wszyscy sobie radza tylko nie ja, przerazalo mnie ze nagle tak sie zmienilo zycie i w ogole, moja kolezanka rodzila 2 mce przede mna i zawsze taka happy, nigdy nie narzekala....to mi sie zdawalo ze ja jakas do dupy mama jestem...hehe, dopiero potem zaczelam z nia szczerze gadac i wyszlo szydlo z worka...takze mysle ze to normalne, ale jakby Ci sie ten stan wydluzal to lepiej poradzic sie psychologa.

No i co wiecej niepamietam. Dzis mialam wizyte tesciow z okazji urodzin mego Pawela, i jakas taka wkuta bylam...wybitnie nie maialam checi na gosci, co dalam oczywiscie chcac niechcac odczuc...po prostu poszlam sobie z Oliwcia do sypialni... ::) ::) ::) Wandziu, ja teraz nienarzekam na tesciowa bo jej prawie nie widze, a jednak widze ze dlaje mnie drazni...hehe i to w sumie bez powodu... :p no pomijajac powoda takiego np. ze jeden prezent dla meza ddrugi dla psa w postaci ciasteczek pedigree...tesciowa wlasnie rozpuscila mi psa jak dziadoski bicz i jestem wsciekla o to...matko jak ona nad ta paczka zawsze skakala, az mi sie niedobrze robilo jak slyszalam: paczusiu, chodz, jedz, no dalej....a jak paczusia nie szla to tesciowa za nia z miska,....albo jej na zarcie szyneczke kladla coby pies jadl...a wspomniec nalezy ze my jej sztucznego zarcia nie dajemy tylko gotujemy kurczaczkowe skrzydelka, tudziez watrobke lub inne miesko, wiec zle sie psinka nie zywi...u mnie nawet wolac jej nie musze, sama slyszy ze klade do michy, idzie, wcina, a tesciowa miala w dupce totalnie, wlasnie za to nadskakiwanie i sie robilo bledne kolo...albo noszenie w kolko psa na rekach...bo jakas ma minke niewyrazna, cos ja pewnie boli albo w nozki jej zimno...no mnie krew zalewa jak widze takie cos, niecierpie niecierpie takiego zachowania. I juz. To sie wygadalam.
 
gonia ja uzywalam najpierw dada(z biedronki)i bardzo sobie je chwale,pozniej dostalismy huggisy i zawsze sie maly osikal az po paszki dopiero dzis nam sie skonczyly(zgadzam sie ze do d...)dzis otworzylismy pampersy i je sprawdzamy ale po pampersach wracamy do dada.pieluch tetrowych nie uzywam ale musze prac non stop osiusiane ciuszki.
Moj maz stwierdzil ze jak bede tyle przy kompie siedziec to w koncu wywali go przez okno ;D
Jaka mialas polozna z 2??
AH i wyzebralam od meza na fryzjera ;)nie bylo trudno bo on chce nowe spodnie :pa mi tez by sie przydaly bo moich z przed ciazy nie wciskam przez biodra-trzeba troszke zrzucic.
 
reklama
no i chyba nie dam rady nadrobic...ale watek pielegnacyjny koniecznie, no grudnia nie dam rady..  :laugh:
u Nas wszystko gra, moj jedyny problem dotyczyl karmienia i Ada karmiona jest butelka niestety  :-[ juz sie z tym pogodzilam i staram sie znalezc teraz plusy tego stanu rzeczy ale bylo ciezko i dol no i bol, bralam antybiotyki i nawet ketanole z powodu ostrego zapalenia piersi, dlatego tez miedzy innymi nie zagladalam na forum bo bylo mi straszliwie smutno, a wiedzialam, ze wszystkim Wam sie udalo..nie bede ciagnac tematu bo za dluga historia..teraz jest ok  ;)
Gonia no mam identyczne objawy jak Ty!! moze tak rzeczywiscie maja perfekcjonistki  :laugh: no ja od porodu zglupialam i jestem wsciekla jak cos nie jest zrobione, jak tylko usypiam Ade to zabieram sie za sprzatanie i robie to migiem zeby zdazyc ze wszystkim zanim sie obudzi, a poniewaz nie dosypiam w nocy bo co 3godziny pobudka a zdarza sie ze co godzine to nie wyrabiam normy..musze zluzowac troszeczke bo tak nie mozna przeciez sie katowac...aha mam fiola na punkcie odkurzania-musze codziennie machnac bo glupieje  ;) :laugh: :laugh: aha moja Adunia tez z kupka nie usiedzi a siuski to moglaby caly dzien nosic i jej nie przeszkadza  :) :)
Pamciu ale super z tym tvn, bardzo lubie ten program bo domyslam sie, ze to ten prowadzony przez ta mloda pania lekarz, juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc nasze gwiazdy telewizyjne  ;) a napisz mi jeszcze co sie stalo z wozeczkiem, ze nie jestes zadowolona?? czy chodzi o kolka??
mamaCyprysia my sie nie znamy  ;) wiec witam  ;) ja zlego nastroju o dziwo nie mialam, chyba nie mialam na to czasu, za duzo sie dzialo..ale takie lekkie nerwy lub  sklonnosci do placzu to sie zdarzaly jesli mozna to zaliczyc na poczet tego o czym piszesz..tak jak pisze Wanda, zdecydowanie poprawia humor zmiana image, ja pedem polecialam do fryzjera, na solarium i takie tam..chyba wazne jest zeby sie wyrwac i znalezc chwilke dla siebie, nie mozna siedziec caly dzien w domku i byc pozostawionym sam na sam non stop z maluszkiem jaki on by cudowny nie byl...bo wtedy latwo dac sie zwariowac..moja coreczka chodz pewnie sie zdziwicie idzie w piatek na noc do babci na jej wlasne zyczenie (babci oczywiscie) i nawet w sumie nie wiem co bede robila wtedy, dopiero cos zaplanuje ale wiem, ze napewno sie wyspie  ;)
Magi zdecydowanie polecam kupno tesciowej yorka  :laugh: szczegolnie mnie ubawilo chodzenie z miska za pieskiem i noszenie na rekach z powodu niewyraznej minki...wspolczuje...
.........ja jade tylko na pampersach i mysle, ze Adunia jest happy, dostalam ich tony w prezencie ale ida migiem..........
 
Do góry