reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
JA chciałam sobie wstawić taki polski suwaczek jak Peelka ale wyszło mi po wpisaniu daty ze mam poród spóźniony o 360 dni ;D ;D
ale ja tak nie chcę :-[ ;D
 
o rany, ale dzien :) Wlasnie udalo mi sie Wiktorka uspic - no co za upierdliwy dzieciak w niedziele wieczor jest no... Wyspi sie rano i potem wieczorem nie chce spac, a jutro do przedszkolka :)

No i tyle dzidzkow nowych nam dzis do lity doszlo :D duper :D
 
Ogromne G R A T U L A C J E dla wszystkich nowo upieczonych mamusiek.  :D

Zazdroszcze Wam ze juz jestescie po ..., jednak pocieszam sie tym ze i na nas 2w1 przyjdzie pora.

Tez chcialabym utulic swojego juniora, natomiast z drugiej strony wiem ze bede tesknila za kopniaczkami i szturchancami :D


 
Aniu - no ja tez bede tesknic za kopniaczkami - i zapewne to juz raczej moja ostatnia ciaza :( wiec wyglada na to ze faktycznie ostatnie chwile z ruchami dzidzi wewnatrz ciala :)

Ale nudy tu sa teraz no... dzie Wy wszystkie jestescie ???
 
rzeczywiscie dzisiaj wysyp malenstw, juz sie zgubilam ::) w kazdym razie dla wszystkich dzisiejszych mamus

ogromniaste gratulacje

donia to Ty tez bedziesz miec wywolywany porod?? a co Ci jeszcze mowila polozna??

mi na razie czop odchodzi i maly nadaktywny, i to wszystko na razie

Paaricia a jak tam u Ciebie akcja?? :)
 
Wandzia_23 no moja to tez raczej ostatnia ciaza :)

mozesz dopisac mnie tez do oczekujacych w grudnioweczkach ???

A moze wiesz ktora sie rozdwoila z forun info dziecko? Bo wiem ze z Natalia masz kontakt, a dziewczyny mialy pisac do niej smski
 
reklama
wanda jestem ;D tylko Ty sie wstrzymaj chociaz , zabraniam wepchac sie przede mnie ;D chcialabym w srode, no ale polozna powiedziala ze najdalej w niedziele bedzie po wszystkim, az nie moge uwierzyc :laugh: a Didi za taki numer postawi nam ciacha u Sowy ;D
 
Do góry