reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Pamcia - ale zes opisala ten swoj porod :) No i fajnie ze sie udalo naturalnie co ??? Gratulacje jeszcze raz :)

A co do diety - to ja tez nie pamietam zebym jakas diete mocno stosowala - wlasnie tylko bez tego co wymienilas... plus nie jest czekolady :)
 
reklama
Pamcia - no i suwaczek zmieniaj ale juz :p hehe :) O rany ale ja juz tez bym chciala... a tu dzisiaj taki wysyp dzieciaczkow a ja nadal nic - tylko do lity dopisuje :)
 
Pamciaw fajnie że jesteś, dzięki za opis i też gratuluję jeszcze raz, własnie mialam Cie wyslac zmieniac suwaczek ale widze ze Wanda juz to zrobila ;D
 
Zaraz sobie poczytam opis porodu Pamci, a na razie piszę czym prędzej co u Ziemziolka. No więc tak: Misia już jest z Ziemzią. Na początku miała problemy z oddychaniem i utrzymaniem ciepła, ale na szczęście już jest wszystko dobrze. Biedactwo dostaje 4 zastrzyki dziennie i jest tak wyczerpana wrażeniami, że cały czas śpi. Ziemzia nie karmi piersią, bo Malutka jeszcze nie ma siły ssać, dostaje mleczko mamusi z buteleczki. Karolina mówi, że Misia urodziła się o czasie, tylko nałykała się wód płodowych i dlatego nie mogła prawidłowo oddychać. Do wtorku Mała dostaje antybiotyki więc wcześniej nie wyjdzie.

Poród był dość szybki i łatwy, trwał 4,5 godziny, choć bóle zaczęły się wcześniej. Pierwsze 2 fazy porodu Zeimzia była w wodzie, a potem ze względu na wąską miednicę musiała wyjść "na ląd" i tam dokończyć z pomocą 2 położnych i lekarza.

Acha, Ziemzia dziękuje Wam wszystkim za smski. :laugh:

W ogóle to ponoć jest lawina porodów. Matki z noworodkami kierują już na ginekologię!!! :laugh: Wszystko się zgadza... u nas też lawina! ;D Pełnia jakaś czy cóś?

 
Natalia - fajnie ze napisalas co u Ziezmi :) Trzymamy kciuki (i ja i dzidzka w brzuszku) zeby szybko byla zdrowiutenka i silna, no i zeby mogla wyjsc ze szpitala :)

A z ta pelnia to cos faktycznie musi byc na rzeczy !!!! O rany, a u mnie cisza... boje sie ze jak sie zacznie, to nawet Pawel nie zdazy przyjechac tak szybko pojdzie :)

Ja juz klade sie spac laseczki - te 2 w 1 ktorych juz mniejszosc i te, ktore juz sa laseczki hehe :) z dzidziolkami przy sobie :)
 
Wanda ja niby faktycznie mam wczesniejszy termin niz Ty, ale jakos zadnych objawów i w dodatku mój mąż twierdzi, że pewnie urodzę w terminie czyli 21, a to jeszcze całe 10 dni, a w ogóle to chyba najlepiej wg niego gdybym urodziła po świętach bo jemu nie pasuje przed świętami brać urlopu :mad: no wziąć i udusić takiego ??? ??? ???
 
gochnaR - dla mnie wymarzony termin to 22 grudnia, tak zeby na Wigilie gotowa byc juz z dzidzia w domciu - oczywiscie bez zadnych komplikacji... no moj maz tez mi powiedzial ze najchetniej wzialby urlop na pomiedzy Swietami a Nowym Rokiem :) Ale jak bedzie tak bedzie :)

No nic, ja zmykam spac :) Ciekawe czy Pati juz wstala i jaka zrobi minke jak zobaczy te nasze dzisiejsze dzidziusie :D ;D ;D ;D Bedzie w szoku :) No chyba ze w Australii tez pelnia i tez nam wlasnie rodzi :)

Patrycja - milego dnia :)
 
Hej , tu Krzysiek mąż Emmy.
Moja dzielna żona urodziła naszą córeczkę Emilkę przez cesarskie cięcie okolo godziny 21.30
Po dwudziestogodzinnych skurczach wreście zaczęło się coś dziać. Niestety gdy wody zaczęły odchodzić
spadło tętno malutkiej poniewaz pepowina owinęła się wokół szyji. Lekarz natychmiast podjął decyzje o cięciu. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i mała jest już z nami. Mamusia śpi i odpoczywa po ciężkim finale. Jestem z niej bardzo dumny. Na razie to tyle...tatuś też musi odpocząć. Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Witaj Krzysiek - no wlasnie liczylam ze jednak dzis sie uda :) Wielkie gratulacje dla Emmy :) Niech bidulka teraz wypocznie, Ty zreszta po tych dlugich wrazeniach tez... Jak bedziesz mial jeszcze chwilke czasu, to mozesz podac wage i dlugosc corci, to uzupelnie liste :)
 
reklama
Przygotujny sie na jeszcze wiekszy wysyp:

Najbliższa pełnia Księżyca: czwartek, 15 grudnia o 18:15.

Dobranoc jeszcze raz - ostatni :)

A Patrycji milego dnia :)

I ciekawe co z Agamarkam ???
 
Do góry