reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Peelka - tak to ja :) Stworzylam nowego uzytkownika, zeby jak ja bede rodzic podac komus haslo i zeby ktos mnie wpisal... :)
Zaczynal lapac dola... wszystkie rodza a mi jeszcze tyle czasu zostalo... a jak pomysle ze w najgorszej sytuacji moge do stycznia dojechac ....

Paula urodzila synka, dzisiaj rano, poprzez cc :) Zaraz dopisuje ja do listy i gratuluje ogromnie ;D

Gratulacja Paula :)
 
reklama
Kurcze ale sie szybko rozdwajacie ;) coraz mniej nas jest 2w1 :D
PAULA WIELKIE GRATULACJE​
geddes475.jpg
 
no dzis chyba byla albo bedzie pelnia :) Wlasnie maz Emmy napisal, ze bidulka od 12 godzin lezy na porodowce, a od 18 godzin ma skurcze i wciaz nie ma rozwarcia !!! Biedna sie meczy !!!

Trzymajmy laseczki za nia kciuki !!! Oby sie jak najkrocej meczyla !!!
 
Chciałabym się już rozdwoić bo właśnie weszłam na wagę i się załamałam...to niemożliwe ale mam prawie +30 kg i oczywiście nikt mi nie uwierzy ale się nie obżerałam za dwoje :( Cóż taki lajf...jak pochodzę jeszcze 2 tygodnie to następne 5 kg gdzieś mi się uzbiera.

Przeszukiwałam właśnie z ciekawości serwis astronomiczny w poszukiwaniu dokładnego czasu przesilenia zimowego - jak wam wiadomo jest to trochę ruchome (w zakresie 2 dni), ale ponieważ funkcjonują u nas te stereotypowe znaki zodiaku to warto wiedzieć czy będzie strzelec czy koziorożec. Wyszło że u mnie to na dwoje babka wróżyła... słońce przechodzi zwrotnik koziorożca dokładnie 2005-12-21 o 19:35. Czyli wcześniej mamy Strzelce a po 19.36 Koziorożce. Sama nie wiem co bym wolała...ze względu na kilogramy to Strzelca ;D
 
No i mamy nastepnego dzidziusia :)
To chyba naprawde jakis wplyw ksiezyca, bo dzis mamy juz 3 urodzenia, a moze i Emma do polnocy sie rozdwoi :)
Wlasnie dostalam smska od Steffi - ma juz synusia przy sobie :)

Wielkie gratulacje Steffi - wracaj szybko do siebie !!
 
w ogole jakie pustki tutaj.... wszystkie albo rodza, albo z dzidziusiami juz sa i czasu nie maja :( no nieladnie tak forum zaniedbywac no :(
 
Agnes - szykuj nowe zdjecie !!!! Ketsa wczoraj po 22 urodzila !!!!

Ketsa - gratulacje przeogromne - alescie nas uszczesliwily dzis :)
 
Jestem, witam

Ja niestety 2w1 zazdroszczę wszystkim nowym mamusiom i ogromnie gratuluję ;D

J chodzę co trzy dni na ktg i nic zero czynności skurczowych :-[

W srodę idę juz na odział i tam będe marudziła od soboty 17 grudnia bo prędzej lekarz powiedział że nic nie zrobi ::)

A tak to latam po sklepach ostatnie rzeczy dokupuję jutro na świąteczne zakupy do makro :D bo ja nie urodze do swiąt to sie wypiszę na własne żądanie ::) :D, bo bez sensu leżeć jak sie nic nie będzie działo , ale w czwartek spotkałam się ze swoją połozną która będzie mi pomagała i mówiła zeby sie dobrze nastawic i nie byc na nie to będzie dobrze ;D :D

Mój mały jak sie wystawia dupką to klepie go reką i mówię ze nie tędy droga i ma sie na dół kierowac ;D ;D

A teraz ide pod prysznic leciutki zeby nie zepsuć fryzurki dzisiejszej , pofarbowałam nowym kolorkiem i balejage , prostownica i jakoś lepsze samopoczucie moze synuś wychodzic dopóki mama ładnie wygląda ;D

Zaraz też zaczynamy naturalne wywoływanie  ;D no coś trzeba robić w tym kierunku że by mały uciekał ze środka

Pozdrawiam
 
reklama
Donia - no dobrze ze sie odezwalas, bo juz tu sie o Ciebie kilka razy martwilysmy !!! no szkoda ze nadal 2w1, ale i na Ciebie przyjdzie czas :)
teraz to juz sie tylko martwie o agamarkam - bo sie w ogole nie odezwala od 6 grudnia !!!! Nawet na smska nie zareagowala !!!
 
Do góry