reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
ja juz tez nie moge sie doczekac ;D

gochna to my rownolatki :laugh: no, prawie, ja w Wigilie skoncze 29 ;D

a co do jedzonka to bez przesady, nie nalezy tylko wciagac tych wzdymajacych typu fasola, groch, kapucha, no i zrezygnowac ze smazonego i pieczonego, ja znalazlam fajne przepisy gdzie proponuja np gotowane miesko lub rybkw, warzywa delikatne na parze, kasze , mysle ze mozna cos znalezc i nie musi to byc jalowizna totalna, w koncu co to by byly za Swieta
 
to dopiero w przyszla niedziele, ale juz mam ogromnego cykora ;D chociaz wolalbym zeby synus wyszedl tak sam z siebie, musze z nim pogadac powaznie, moze da sie namowic np na srode ;D
 
Haj laseczki ;D
Mały dowcipek ;D
Wieczor w parku chlopak czule szepcze dziewczynie do ucha:
- Kochana wypowiedz te slowa, ktore polacza nas na wieki...
- Jestem w ciazy!!!
 
Pamcia ślicznie wygladasz a córeczka jak malowana
Ola Piotruś fajniusi ma takie fajne papulki ;D
Mykam jutro do szpitala trzymajcie kciuki
2.gif
i nie piszcie za dużo
papa
 
didi fuksiaro mialas poczekac na mnie !!!

to sto lacik dla Ciebie i Albercika kochanego ;D

wracajcie szybko do domku, a maly jaki greczny i posluszny - poczekal dzielnie na tatuska ;D ;D ;D
 
Gonia a nie podzieliłabyś sie tymi fajnymi przepisami? Moze jakis link czy cos ;D ??? ja mam sytuacje jeszcze o tyle utrudnioną ze nie jem miesa, jak pytałam moją koleżanke która urodzila w lipcu co ona je, to mi powiedziala ze głównie mięso wiec raczej z jej rad nie skorzystam ;) a w zimie to jeszcze gorzej bo mało warzyw i owoców

Gabi widze że Tobie jak zwykle humor dopisuje ;D
 
reklama
Moje pierwsze gratulacje na tym forum :) Brawo Didi  ;D

Przepływy robią standardowo na dobrych usg czyli przeważnie prywatnie, mi zaczęli od miesiąca robić prawie co tydzień ale to dlatego że szuwarek za mało rósł... jeśli nic niepokojącego się nie dzieje to nie jest rutynowa opcja przy usg. O ile wiem robi się to też często na patologii po terminie żeby wiedzieć czy dziecko jest nadal dobrze odżywiane.
 
Do góry