reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Aga no dobrze ze wzystko sie dobrze skonczylo!!! Ale Ty nie laz! Sluchaj meza. Ma racje ze krzyczy. Podpisik ze dziewczynka mi zniknal jak chcialam dodac suwak z misiacami.... buuu :( Teraz ani tego ani tego!
 
reklama
Beatko jeszcze przewidywany termin bo tego tez niemam :(

Pamcia to jeszcze niewszystko zastanawiam sie jak to zrobic zeby zdazyc z pomalowaniem przedpokoju w czasie jak moj maz bedzie w pracy ale zrobie to chyba jak bedzie mial noc przynajmiej dzieci mi sie nie beda platac :)
 
aga jestes niepowazna. Ani samo malowanie ani smord farby nie jest wskazany , zeby nie napisac ZAKAZANY!!!!!, ale jestes dorosla i sama decydujesz, ale powiem Ci prosto z mostu, tylko sie nie obraz! To co chcesz zrobic jest bardzo glupie i nieodpowiedzialne! Juz zapomnialas jak Cie dol lapie za kazdym razem jak cos sie dzieje nie tak? Zreszt ato akurat jest normalne. Ale Ty z takim doswiadczeniem i takie rzeczy planujesz???? Nie moge uwierzyc! Juz nie chodzi o Ciebie!!! Chodzi o Kaje!!!! zastanow sie!

Laski powiedzcie jej cos bo ja normalnie nie moge....!!!
 
Pamcia - na 22 podstronie watku Chlopiec czy dziewczynka sa takie obrazki... najedziesz na niego prawym przyciskiem, wlasciwosci i masz juz adres podany i ten adres kopiujesz wtawiajam w img i /img w nawiasach kwadratowych :)
 
Oj kobietki farba niesmierdzi naszczescie a moj facet jest złoty pod kazdym wzgledem ale dla znajomych ja musze ciagle o cos niemalze blagac a jak sie sama zabiore to predzej czy pozniej przeciez mnie złapie na niedozwolonych sprawach i sam dokonczy :) a z tym malowaniem to moze inaczej moje sloneczko cche malowanie a ja wole tapete bo biala sciana w przedpokoju na zime niewskazana przy moich wampirkach a tapete mozna umyc :)
 
Trudne poczatku poczatki. Wstyd sie przyznac, ale dopiero teraz Was znalazlam, a szkoda, bo fajnie byloby byc z Wami od samego poczatku. Lepiej moze pozno niz wcale. Tez jestem grudniowka ciezarowka, termin oficjalny to 9 grudnia... Jesli macie jeszcze troche miejsca, chetnie sie przylacze z Antkiem do druzyny czekajacych Mam (Antek akceptujaco  wpakowal wlasnie swoja piete pod moje zebro). Wlasnie  wrocilismy od lekarza  z wiescia, ze szpitalna solcu, gdzie mielismy rodzic z umowiona polozna bedzie w remoncie do polowy grudnia. Cale zamieszanie z poszukiwaniem szpitala i wlasciwych rak, ktore sie nami zajma znow przed nami. Nic tylko zaklac szpetnie.
 
reklama
Milijo witaj! Ale jaja z tym szpitalem....Ja mam ginke z tego szpiyala ale rodze nie tam. Ale to zla wiadomosc bo jak jeden szpital odpada to na reszte spada wiecej pacjentek....
 
Do góry